Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan számokat/dalokat amik arra utalnak hogy ne teperjen a csaj mert az exe már velem van, meg igazábol szeretném éreztetni vele azt is hogy nincs esélye ellenem?! Kicsit gonosz. De sajnos másból már nem ért!

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 20:55
 1/10 anonim válasza:
100%
Hm..... mi van????
2016. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elnézést ha kicsit érthetetlen voltam. a harci helyzet a következő. : Van a páromnak egy ex nője, aki folyamatosan próbál kapaszkodni utána. olyan számokat oszt meg amik ugye bár erre utalnak. na most én 4 hónapon keresztül csak mosolyogtam ezeken de most már szeretnék egyet viszonozni neki. sajnos semmilyen olyan szám nem jut eszembe ami erre utalna hogy már nincs esélye szóval teljesen hiába kapaszkodik... velem van már és ez igy is marad :) így már érthető?
2016. júl. 26. 21:13
 3/10 anonim válasza:
100%

Én még ilyen dalt nem hallottam.

Szerintem ha valaki párjának az exe nem áll le, nem ír róla dalt. Arról meg pláne nem, hogy ő jobb mint az ex. Bocsi, de ez szánalmas. Elég, ha a párod úgy gondolja, hogy te jobb vagy. Nem kell hülyét csinálnod magadból

2016. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
71%

Dedó deszidó

Szrjál rá,oszt jóvan! Minek.mész bele ilyenekbe?? Nem sok eszed lehet!

2016. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Zanzibár - Tűnj el és keress mást
2016. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bródi jános. Haggyá má békibe
2016. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kistehén Tánczenekar- Jimmy Hendrix gitározni tanítha a nyulakat a menyországban
2016. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miattad hagyta ott a pasi a csajt? Mondd csak, annak mit fogsz küldeni, akiért majd téged ejt, mint a forró krumplit? :D
2016. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utálod mint a sz*rt de letiltani már túl nehéz?
2016. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Háát Avril Lavigne - Sk8er Boi ilyesmi, de az konkrét sztorit mond el...

Ez meg kicsit más, de Lana Del Rey - Blue Jeansben azt énekli, hogy "Love you more than those b*tches before", meg "I will love you till the end of time (...) Promise you'll remember that you're mine" hátha ez jó :DD

2016. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!