Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Abból lehet bajom ha egy...

Abból lehet bajom ha egy katolikus iskolában hangosan hallgatom a Slipknot Heretic anthem c. számát?

Figyelt kérdés
Fülhallgatóról de ugye olyan hangosan, hogy valamennyire körülöttem is lehet hallani.

2016. aug. 8. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy lehet, mint nem egyházi iskolában.

Miért, milyen megfontolásból kényszerítesz másokat, hogy neked igen, de nekik nam tetsző számot hallgasson?

Ha mindenki ezt teszi, nem zenei élmény, hanem kakofónia lesz az eredmény.

2016. aug. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Halláskárosodás pl
2016. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sándorjános ***** válasza:
Max. gondolnak egy olyat, hogy fura felfogásod van a vallásról, de egyébként, ha nem zavarja őket a hangerő és nem teszed tönkre a füleidet, akkor semmi baj nincs.
2016. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenki hallgat hangosan zenét, most pl. pont arra gondoltam, hogy persze szünetben valahol egy fal mellet és csak azok hallanák akik épp elmennek mellettem. Senki nem akarom ráerőltetni csak úgy vicces lenne ha egy tanár meghallaná a refrént.
2016. aug. 8. 10:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem senki nem mondja meg mit hallgassak,én nem vagyok vallásellenes mégis meghallgatom a Burzumot is,mert van amikor ahhoz van kedvem és akkor azt szeretem
2016. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Papi Gonzales ***** válasza:
érdekesebb dolgokon is lehet aggódni 2016-ban...
2016. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abból is lehet bajod hogy ilyen hangosan hallgatsz zenéz
2016. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én poénból nem hallgatok hangosan zenét. Sőt, legtöbbször engem zavar, hogy esetleg más meghallja. Nem azért, mert szégyellném. Inkább azért, mert azt ÉN akarom hallgatni, és nem más.

Vallási iskolába jártam (még anno 2012-ig), és ott is rengetegen hallgattak sokféle zenét. Hangosan is. De nem mondanám azt a sulit (szent László ÁMK Baja) szigorúnak ilyen téren. És inkább csak azért vallási iskola, mert az egyház pénzeli. Ennyi.

Én azt mondom, hogy inkább hallgasd tűrhető hangerővel! A halláskárosodás végett leginkább. De mivel te is el akarod dönteni, hogy milyen zenét halgass, így a másik embernek is valószínűleg ugyanez a vágya. És a Slipknot sokakat zavar. Bár elismerem, hogy azért nem rossz együttes. Tesóm hallgatja már kb 15 éve majdnem. Így én is rákényszerültem az elején. De talán megszokásból úgymond megszerettem.

De mivel ez egy 6 éves kérdés... mind1

2022. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen! - csendháborításért meginthetnek.
2022. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!