Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen énekeseket szerettek?

Milyen énekeseket szerettek?

Figyelt kérdés
Nekem Michael Jackson a kedvencem :)

2016. aug. 12. 10:49
1 2 3
 1/26 sándorjános ***** válasza:
100%

Pop: Michael Jackson, James Blunt, Björk, Amy Winehouse, Kali Uchis, Florence Welch, Chet Faker,

Rock: Thom Yorke (Radiohead, Atoms For Peace), Mick Jagger (Rolling Stones), John Frusciante (RHCP), Adam Gontier (Three Days Grace), Robert Plant (Led Zeppelin, John Lennon (Beatles), Chester Bennington (Linkin Park), Damon Albarn (Blur, Gorillaz), Jimmi Hendrix, Matt Bellamy (Muse), David Byrme (Talking Heads), Feddye Mercury (Queen),

Rap-hip hop: Mos Def, Aesop Rock, Akkezdet Phiai, Diabolic, 2 Pac, Dr. Dree, M.I.A.,

Reggae: Pete Tosh, Bob Marley, Jacob Hemphill (Soja),

Funk és diszkó: James Brown, Larry Graham, A Gibb fivérek (Bee Gees), Jay Kay (Jamieoquai), Róisin Murphy (Moloko), Dave 1" Macklovitch (Chromeo),

Metál: Ronnie James Dio (Dio), James Hetfield (Metallica), Anders Fridén (In Flames), Angela Gossow (Arch Enemy), Alissa White-Gluz (The Agonist),

de ááá unom már mindet felsorolni minden stilusból

2016. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pedig Ronnie James Dio a kedvencem.

Magyar: Varga Miklós, Vikidál, Deák Bill, Tunyogi, Kalapács, Paksi Endre, Rudán Joe, Ficzek András, Binder Laura.

Külföldi:

Jonne, Dio, Freddie Mercury, Axl Rose

2016. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Tarkan, Jon Bon Jovi (John F. Bongiovi)

Ne kérdezd a kettő hogy jön össze :D Amúgy sok van, de másoktól inkább csak bizonyos dalokat szeretek, tőlük mindent.

Ami számomra A Férfihang: Joe Cocker, Pál Dénes (írhatnának neki vmi jó kis számot)...

Ha énekesnő... az is van pár, mostanság főleg Rúzsa Magdit hallgatok <3

22/L

2016. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második, köszi, hogy eszembe juttattad, A Férfihang listához hozzáadnám Vikidál Gyulát is :)
2016. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Nincs mit.

És hozzá tenném még magyarország legjobb hangját is.

Demjént

2016. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
:)
2016. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól, hogy mennyire kedvencem a zene, amit játszanak, azok az énekesek, akiknek a hangját a legjobban imádom:

- Ray-Ray Schuler (nem valami ismert, egy The Mayan Factor nevű zenekar frontembere volt, őt szoktam a kedven énekhangomnak nevezni, ha valakit muszáj)

- Mike Patton (Faith No More, Mr Bungle, Tomahawk, meg mindenféle, nem sokkal Ray-Ray mögött, a többiek már csak úgy jönnek, ahogy eszembe jutnak)

- Steven Wilson (Porcupine Tree)

- Maynard J Keenan (Tool, Puscifer, A Perfect Circle)

- Andrew Mailloux (szintén elég underground, Rishloo)

- Thom Yorke (Radiohead)

- Tarja Turunen (Nightwish első énekesnője)

- Ben Kowalewicz (Billy Talent)

- Matt Bellamy (Muse)

- Layne Stayley (Alice in Chains)

- Karin Dreijer Andersson (Fever Ray, The Knife)

- Cedric Bixler-Zavala (At the Drive-in, The Mars Volta)

- Liam Gallagher (Oasis)

- Till Lindemann (Rammstein, Lindemann)

- Greg Lake (King Crimson, ELP)

- Ian Kenny (Karnivool, Birds of Tokyo)

- Damon Albarn (Gorillaz, Blur)

- Jack White (White Stripes, The Raconteurs)

- Klayton (Celldweller)

- Freddie Mercury

- Björk

- Tom Meighan (Kasabian)

Biztos kihagytam párat, akiket szeretek, illetve ott van Alice Glass (Crystal Castles), aki eszembe jutott, ahogy a listát írtam, de az ő hangja agyon van torzítva és minden dalban máshogy hangzik, szóval nem tudom, kedvencemnek mondanám-e. :D

2016. aug. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Nekem is!🐶
2016. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jackson drága életem 😍
2016. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%
Te vagy az emberem★ nekem iiis*-* úgy imadoooom annyira sajnálom, hogy meghalt:(
2016. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!