Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az újabb Tankcsapda albumok...

Az újabb Tankcsapda albumok miért lettek ennyire megosztóak a rajongók között?

Figyelt kérdés
Sose szerettem igazán, de zeneileg, szövegileg nincs igazán komoly különbség a régi és az új között.

2016. aug. 12. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy zenekarnak egynél több albuma van, akkor 100%, hogy a rajongótábor nem fog egyetérteni, és minél több az album, annál megosztóbbak lesznek az újabbak. Ez gyakorlatilag törvényszerű, még akkor is, ha egy előadó lemezei gyakorlatilag ugyanolyanok. Az, hogy az új számok kinek miért nem tetszenek, az meg már egyénfüggő, és valószínűleg csak az érti igazán, aki megéli. Egy olyan zenekarnál, mint a Tankcsapda, azt is el tudom képzelni, hogy valakiket csak a nosztalgia köt a régi számokhoz és most már bármit csinálna a zenekar, nem tetszene nekik.
2016. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem 1 olyan zenekar van amit a régi rajongók is imádnak.

De ők konkrétan semmit se változtak. (szerintem)

Több öreg zenekar van minek az új számait sokkal jobban szeretem mint a régieket.

2016. aug. 12. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a kezdetektől hallgattam a Tankcsapdát. Ezt még vėletlenül sem nagyképűségből írom, csak ennyire öreg vagyok... Voltam olyan koncerten, amikor mėg csak az Auróra előzenekara volt. Én azt a Tankcsapda hangzást szerettem, amivel megismertem őket. De nem mondom, hogy ez vagy a későbbi a jobb. Természetes, hogy változik a zene, ahogy ők maguk is. Viszont én az Ember tervez után lecsatlakoztam. Nem tudom mégcsak meghallgatni sem az újabbakat. De attól még biztos jók.
2016. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!