Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez a szám heavy...

 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, a Bon Jovi meg Death metál.
2016. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert sokan ezt tartják az első heavy metal számnak, amit viszont én sem értek.
2016. aug. 16. 20:34
 4/8 anonim válasza:
100%
Ez a legelső dal amiben fel lehet lelni a heavy metál gyökereit, hallgasd meg ugyanezt a dalt a motley cruetól, akik ugyanígy adják elő
2016. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
100%
Inkább pre-metal. Sok elem megvan benne a későbbi heavy metalból, de még nem az.
2016. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt mondanám hogy sok elem van amiben közelít és hasonlít, de nem az még.
2016. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az, de ha már Beatles még csak nekik sem ez a legkeményebb számuk: https://www.youtube.com/watch?v=qvypQtn4bVc Ez nem olyan gyors és hangos, de a gitár riff olyan érzést fog kelteni benned mint ha valami végzetes szólam lenne... amúgy meg nem, a Helter Skelter Hard Rock, ez (I Want You) meg Blues Rock!
2016. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 b0ss válasza:
100%
nem az, de közelít, a heavy metal egyik gyökere, mint ahogyan az I Want You (She's So Heavy) a doom metal egyik gyökere
2016. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!