Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Vad Fruttik nevű csapat...

A Vad Fruttik nevű csapat elképzelhető hogy fideSS szimpatizáns lenne?

Figyelt kérdés

Tusványos meg Trokán Péter lánya a klipjükben...

Rettegek :s



2016. aug. 17. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
remélem, hogy nem. ellenkező esetben rituálisan égetem el a cd-iket
2016. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hűha gyerekek, érezzétek már az abszurditásotok.

1. Ha én egy fideszes fia vagyok, akkor a létezésemmel kompromittáltam magam, és kizártam magam minden Fruttik klipből, és balos szektából?

2. Hogy lehet egy együttes bármilyen szimpatizáns? Talán a tagjai.

Gondolom a kérdés elsősorban Likóra irányul.

3. A fruttik nem tett semmilyen politikai megnyilvánulást egyik dalában sem, tehát miért ne mehetne el Tusványosra? De ha tett is volna: A balosoknak nem az a célja, hogy térítsék a jobbereket? Erre nincs is jobb megoldás, mint bemenni közéjük.

Lehet, hogy újat mondok, de nap mint nap bízod az életed fideszesekre, hiszen mondjuk gondolom nem egyszer ültél már buszon vagy vonaton. A kedvenc zenekarod hovatartozása fontosabb, mint az emberé, aki az életedért felel? :D

Egyébként hogy válaszoljak is valamit, azt gondolom, hogy ilyen elmélkedő, szorongó szövegvilággal, és belülről fakadó lázadással, és ismerve az együttes hátterét, nehezen tartom elképzelhetőnek, de részemről teljesen irreleváns, a zene jó, ez a lényeg.

2016. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Kizárt dolog!
2017. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!