Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért olyan jó a 30 seconds...

Miért olyan jó a 30 seconds to Mars?

Figyelt kérdés
Szégyen szemre bevallom, pár héttel ezelőttig nem is tudtam a banda létezéséről. Meghallgattam a 2013-as albumukat de egyszerűen csöpögött belőle a giccs. Esküszöm próbáltam szeretni de nem megy, nem tudom befogadni. De adni akartam neki még egy esélyt, szóval elkezdtem liveokat nézegetni. De amikor az iTunes fesztiválra Jared Leto konkrétan egy istenségként lépett színpadra azért az még nekem is húzós volt. Ami viszont tényleg megfogott, hogy nagyon jó kapcsolatot ápolnak a rajgóikkal. A CampMars tényleg különleges. Szóval 30STM fanok! Írnátok párat az igazán jó számaik közül vagy bármit amit értékesnek tartotok tőlük? (Kérlek ne utáljatok nagyon)
2016. aug. 20. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért mert Jared!😍😁

A Beautiful Lie és aThis Is War albumok tényeg jó, a többitől én sem esek hasra.

Csak az énekestől😂

2016. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első két album sokkal jobb volt, érdemes azokba belehallgatni.

Ajánlom:

Night of the Hunter

The Kill

Attack

The Fantasy

2016. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!