Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Norba jol rappel?

Szerintetek Norba jol rappel?

Figyelt kérdés
Nwkem annyira nem jön be. Szó szerint semmi flow-ja, csak rábeszél a beat-re. Zenkiékhez mérve egy kalap tré. A mondani valóval nincs bajom, viszont az előadásmódja nem épp a legjobb.

2016. aug. 21. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem minden tekintetben egy nagy 0. nem is beszélve arról, h egy hipokrata sz*r. ríl hiphop így, nem divat úgy, és divatboltja van.
2016. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A penz se erdekli, megis uzi, ha ruhakat arul. Az a pali nem tudom, hogy juthatott be az SCBP lemezre peldaul, vagy egy Phat miert allt vele ossze. A Stiluspakkok miatt tisztelem ot, mert azert jol osszerakta mind a hetet, viszont nem tud rappelni a csavo. Kiakaszt ez az egesz ugé. Nem ertem, hogy dontenek arrol kiszamit rilnek, meg jonak mikor ilyen szardarabokkal tele a paletta.
2016. aug. 22. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

borzalmas... nem is értem miért szeretik pára

10 éve volt még 1-2 jobb száma, de igen, csak beszél, olyan egyszerű rímeket használ mint egy 10 éves


annyi az érdeme hogy a Hanyag meg Stíluspakk (persze ott is először próbálta a kuláit feltolni rá ezerszámra, aztán szerencsére rájött, hogy ink ne)


de tényleg, nem is értettem soha, hogy van még bárhol is, mert unalmas, gyenge, béna, semmitmondó

2017. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!