Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metallica CD előrendelés?

Metallica CD előrendelés?

Figyelt kérdés
Most jön ki az új Metallica album, amit elő lehet rendelni a zenekartól. Az lenne a kérdésem, ha én Magyaországról megrendelem, akkor mekkora szállítási költségre számíthatok? Az előrendelés oldalán ez ninca feltűntetve.

2016. aug. 21. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel van tüntetve, ha kitöltöd a megrendelőlapot (én megtettem)

A postaköltség Magyarországra 3,88 USD. Van drágább, futárszolgálatos szállítás is, de az több mint 30 USD


Én a helyedben itthon venném meg, például a Musicland weboldalán. Ha pesti vagy, akkor ingyen át tudod venni majd a boltban.

2016. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Internetről letöltve ingyenes, és hamarabb hozzá is jutsz. A zenekar (és főleg Lars Ulrich) hozzáállását ismerve különösen ajánlott, hogy inkább letöltsd.
2016. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább vedd meg itthon. Én media markt-ról szoktam CD-t venni. Ott ugy van hogy leadod a rendelést ezt másnap feldolgozzák és ha a termék van raktáron akkor még aznap feladják. A szállítás MLP-vel történik és mikor feladják már másnap meg is érkezik(a szállítási költség csak 500Ft). De személyesen is átveheted.

Vagy Pesten még a CD pincét tudom ajánlani. Ott még az ogazi ritkaságokat is beszerzik. Pl. a Death Magnetic-nek itt kapható volt a limitált koporsó alakú díszdobozos változata, valamint a nemrég megjelent Kill és Ride albumok is. Itt GLS szállít.

A media mark előnye hogy olcsóbb mind termékárban és kiszállításban.


Hardwired...To Self-Distruct!!!! \m/

2016. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!