Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 2000-es évektől befutott...

Prométeum kérdése:

A 2000-es évektől befutott előadòk, együtesek, közül kik lesznek legendák, vagy igazán maradandók?

Figyelt kérdés
Manapsàg màr egyre kevesebb az igazi sztàr, meg legenda.Egyre több nagy előadó hal meg, és nem nagyon lehett làtni az utodlàst az utàn potlàst.a 80 -as évek sztàrjai közül még akadnak legàndàk, de ott kevesem vannak.

2016. aug. 21. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Eminem
2016. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az béna előadó,black eyed peas, éééékon, David gùúüetta,demi lovààtttóó ezek is luzeerek :D.Jason Deluro, Bijooooon-szé :D sem jó.chris brown.snoop dog meg főleg nem és még sorolhatnàm.
2016. aug. 21. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Snoop Dogg nem a 2000-es évekbe futott be, de azért jó hogy képbe vagy.
2016. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mariah Carey, Celine Dion
2016. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Na ez jó kérdés. Ma is vannak értékes, tehetséges, jó zenét alkotó előadók, de a média nem őket támogatja, hanem a gagyi, népbutító szarokat. Ez Magyarországon különösen jellemző. Ha pl. külföldön a Wolfmother, Airbourne, Black Stone Cherry, vagy itthon a Dalriada megfelelő médiatámogatást kapna, igazi legendák lennének belőlük, akikre még 50 év múlva is mindenki emlékszik.
2016. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Manapság kezdőként nem éri meg zenével foglalkozni. A sok hülyegyerek csak letölti amit akar, de eszükbe sem jut hogy a zenészeknek is élniük kell valamiből. Ezért vár hiába a világ új Oasisra, Rolling Stonesra meg Metallicára. Ha a mai viszonyok között kéne kezdőként boldogulniuk, ők sem jutnának semmire. Meg persze az is közrejátszik hogy egyre kevesebben hallgatnak zenét. Mindenkit csak a szemét érdekel, és a drogos pendrivedugdosókat kiáltják ki nagy zenészeknek.
2016. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sem. A mai zenék pont arra jók, hogy le legyen töltve mp3-ban meg hasonló fájlformátumokban, háttérzajnak, zörejnek funkcionálnak, mindegyik szinte futószalagon jön nem csak a 2000 hanem 1993-1995 óta. Ha engem kérdeztek semelyik nem maradandó, nincs igazán mondanivalója, odafostak valamit az érzelmekről, szerelemről és hasonló témákról ráadásul teljesen logikátlanul, full ordenáré lett manapság minden zene. Az 1980-as években is azért aki tehette igen csak megválogatta az értelmes és a semmitmondó kategóriájú zenéket. A 2010-es évek óta kiadott zenék pedig szó szerint ilyen elektronikai zajnak foghatók fel, amolyan sablon szerint vannak gyártva, egyik olyan, mint a másik. Se eleje, se vége, még a szövege is ha van, akkor is csak olyan össze-vissza hablatyolt szarral kevert fostos valami a nagy semmiről.
2016. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kanye Westet mondanám igazán legendás előadónak ebből az évtizedből, bár a 00-ás évekből tényleg viszonylag kevesebb olyan előadó van, aki megérdemelné ezt a címet. sztem a könnyűzene mélypontja volt a 00-ás évek (a mostani évtized meg az egyik csúcspont szvsz)
2016. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki a 8Oas években jó volt az most is alkot, pár kivételtől eltekintve. Miattuk érdemes új zenéket is hallgatni.
2016. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eminem-jó rapper maga szerzi a dalait is jók a szövegei is

Paramore-Hayleynek csodás a hangja a banda remekül zenél.A zeneszövegek sorai csodálatosak.Hayley az egyetlen olyan női énekes aki nem adta el magát a médiának vagyis nem vetközött fotózásért,hogy több pénze legyen. A rajongókért zenélnek azokért akik szeretik a Paramore munkásságát illeve nekik ez egy hobbiból indult. (nem azért zenélnek,hogy menők legyenek és nyomassa a rádió őket all day all night) róluk még sokat lehetne írni de most nem fogok :D ja és Hayley sose playbackel :D

Beyoncé-szerintem tehetséges a hangját nézve és gyönyörű nő. Tény,hogy a médiának eladta magát és mostanság ő is divatosabb zenéket probál összehozni, de ennek ellenére a hangja igazán értékelendő.

Avril Lavinge-Szerintem tehetséges, jól énekel és a 2000-es évek alatt jó kis zenéket készítetett.

James Blunt- Sokan nem kedvelik, inkább csajosabb zenéket készít,de azért vannak szép számjaik

One Repubic- jó banda a 2000-es évekből

The Fray-kár,hogy kevés almbumjuk volt szerintem jó zenéket készítettek egész jó szövegekkel. pl: how to save a life nak nagyon szép szöevege van

The Srcipt- Szerintem tehetséges banda a 2000-es évekből. Szép zenék, jó szövegek.

Meg még vannak jók akik a 2000-es évekbe maradandók voltak pl:Green Day az American Idiot albumukkal csak hát ők nem telejesen 2000-esek mivel korábban kezdték :D hírtelen ennyi jutott eszembe :)

2016. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!