Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még olyan 1990,2000...

Vannak még olyan 1990,2000 után született emberek, akik Queen rajongók?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nincs ilyen ember? Én 18 vagyok, és kedvenc együttesem a Queen. Minden lemezük megvan, kivéve a számtalan válogatás albumot. A közvéleménnyel ellentétben, szerintem az első négy lemez (Queen, Queen II, Sheer Heart Attack, A Night at the Opera)és az Innuendo a legjobb. És igen, jobban szeretem a kevésbé ismert dalokat, mint az agyonhallgatott slágereket.
2016. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na, hát erről van szó!

Ha úgy gondoltam volna, nincs, nem teszem fel a kérdést.

Csak szerettem volna beszélgetni valakivel erről, most olyan emberekkel vagyok körülvéve, akiket nem érdekel.

Pillanatnyilag a March of the Black Queen megy folyamatosan a fejemben. És lezongorázom a BoRhap-t.

2016. aug. 22. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azok a dalok tetszenek a legjobban, amelyekben gazdag a háttérvokál, illetve a kórus (The Prophet's Song, The Show Must Go On, Innuendo, The March of the Black Queen, '39, Don't Stop Me Now stb.), és ahol Mercury és/vagy Taylor, a dobos sikoltozik (Death on Two Legs, In the Lap of the Gods, My Fairy King stb.)
2016. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 profdrlivia válasza:
26%
Az én kedvenc együttesem is a Queen, 98-as vagyok. És tenyleg, az én kedvenc számaim is a nem ismertebbek, pl.: Nevermore, Prophet's song, Funny how love is, March of the black queen, The fairy feller's master stroke, stb... Egyszerűen imádom őket :D
2016. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szeder Katalin ***** válasza:
90%
A nyerő Freddie bizonyára az! Ő biztosan 1990 táján született.
2016. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mit csinálunk szept.5-én? Ugyanis az Mercury 70!
2016. szept. 1. 10:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen! :)

5-én egésznap Queen-t hallgattam. :)

2016. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

2003-mas vagyok, és most nyáron teljesen beleszerettem a Queenbe. Előtte is ismertem (Az I want to break free volt az első élményem, valami hét évesen, aztán a Bohemian Rhapsody) őket, és most valahogy meghallgattam a BRt újra, és úristen, It's a MIRACLE. A klipjeiket is nagyon bírom, de... A dalok... Mestermunka mindegyik. Kedvenceim a Headlong, a Somebody to love, a Good Old Fashiomed Lover Boy és még az összes (a fent említett kettő...).

Amúgy szinte mióta az eszemet tudom, nagyonnagyon szeretem a Beatlest, és egy kicsit úgy érzem, mintha megcsalnám őket :P De nem, mert ők már örökre rajtam ragadtak. :)

2016. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy vannak!

2003-as vagyok,és a Queen kb. az életem!

Egyébként ti mentek novemberben a Queen+Adam Lambert koncertre?

2017. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Én megyek!! :)
2017. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!