Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Top 10 Red Hot Chili Peppers...

Top 10 Red Hot Chili Peppers szám?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 15:19
1 2
 1/12 sándorjános ***** válasza:
100%

11 - Adventures of the raindance maggie, Give it away, Brendan's dead song, Charlie, Hump de bump, Fortune faded, Around the world, Monarchy of roses,


10 Tell me baby

9 Look around

8 Higher ground

7 Can't stop

6 Suck my kiss

5 Dani California

4 Scar tissue

3 Californication

2 By the way

1 Under the bridge

2016. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 sándorjános ***** válasza:
100%
+ a Wet sand (Nem olyan ismert szám, de isteni szóló van a végén)
2016. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs sorrend és sokkal több, mint 10(bocsi)


Road Trippin, Scar Tissue, Desecration Smile, My Friends, Hard to Concentrate, Death of a Martian, Wet Sand, Stadium Arcadium, Otherside, I Could Have Lied, Soul To Squeeze


Can't Stop, Easily, Hump de Bump, Charlie, Dani California, So Much I, Especially in Michigan, By The Way, Minor Thing, Make You Feel Better, éés persze Dark Necessities és Encore :))


Most csak ennyi jut sajnos eszembe, de tényleg muszáj volt mindet leírni, hiszen annyira... Csodálatosak! <3

2016. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az összes nagyon tökéletes
2016. szept. 1. 20:45
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Erről van szó. És... Hozzám maga a banda is olyan közel áll. Nem szimplán szimpatikusak, hanem szeretem őket. :)) Aranyosak, humorosak, jó fejek, érző szívűek; a zenéjük pedig tökéletesen tükrözi őket: van lelkük. De azért nekem mégis John marad mindig a kedvencem... Nem pusztán a zseniális, kifogásolhatatan gitárjátékáért, hanem önmagáért, azért, amilyen. (Tudom, nem ismerem őket, de mégis...) :))


Bocsi az offért, de nem tudtam megállni. :)


A szívem szakad meg, hogy nem lehetek ma Budapesten.

2016. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gonolom. Jó látni, hogy más is azon a véleményen van, amelyken én. A budapesti koncertről ne is beszéljünk, mert elsírom magam. <3 Köszi, hogy leírtad ezeket!
2016. szept. 2. 12:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Én köszönöm, hogy leírhattam és nem nézel hülyének. :D Tényleg jó tudni, hogy még valaki így gondolja. :))
2016. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nincs miért hülyének nézzelek. Én csak azokat nézem hülyének, akik egy számot sem hallottak, de már tudják, hogy szarok. Tudod... ez a tipikus Justin-meg-Rihanna-szól-a-fülhallgatómból típus. De mindegy.

<3 <3 Remélem egyszer mindketten as elsõ sorban tombolhatunk egy koncertjükön!

2016. szept. 2. 19:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Pontosan!

És én is viszont, teljes szívemből kívánom! <3

2016. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
<3
2016. szept. 2. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!