Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan legyen egy minimálisan...

Hogyan legyen egy minimálisan "szebb" hangom?

Figyelt kérdés

Nem akarok egy Whitney Houston lenni, csak egy minimálisan szebb hangot szeretnék.:D

Ének tanárhoz nem szeretnék járni, bár sokan mondják hogy kéne, de nem akarok. Szóval anélkül kellene.

Itthon szoktam reppelgetni, gyakorolni. Nagyon szeretem a rappet szinte bármit elhallgatok.

Szeretem például Burai Krisztiánt, C2SH. Szerintem nekik megvan a megfelelő hangjuk és a zenei stílusok, elég jól énekelnek. Rico is nagyon tetszik, egyik kedvencem a sok közül.

A stílusom nekem is meglenne, de a hang még nem igazán jó. Ezen szeretnék javítani.


2016. aug. 22. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha nem fogtam neki énekelni, mert ismerem Freddie Mercuryt..

Amit tehetsz, hogy sokat énekelsz, minden nap legalább egy fél-egy órát, bemelegítéssel. Vedd fel magad. Járj kórusba, ott sokat változhatsz.

De hogy a rapphez minek kell énekhang, azt nem tudom.

Inkább hallgass zenét.

2016. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt tudom még javasolni, hogy vegyél fel egy-egy dalt amit te énekelsz/reppelsz, és ha van hallásod észteveszed a hibákat és megpróbálod kiküszölni. Nekem sokkal jobb hangom lett így de ahhoz marha sokat kell gyakorolni.
2016. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!