Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár, klasszikus, hammer on....

Belial kérdése:

Gitár, klasszikus, hammer on. Nem szól?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, youtube-on tanulgatok.

Az egyik húrt hammer on technikával kellene megszólaltatni. A videóban a srácnak akkusztikus gitárja van nekem klasszikus.

Akármit csinálok nekem szinte néma marad a leütésnél a húr. Lehet azért, mert klasszikus gitárom van ami más húrozással rendelkezi?

Ha ennek semmi köze hozzá, akkor mit rontok el?

Köszi


2016. aug. 27. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmit se rontasz el, csak időigényes, és ne várd el, hogy az első héten már teljesen jól tudd játszani az új technikát
2016. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Természetesen nem várom el, hogy gyakorlás nélkül menjen. Itt nem erről van szó. Csak mivel magam tanulom és nem tanárral, ezért jól jön az, ha tapasztalt embereket meg tudok kérdezni a neten :)

2016. aug. 27. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
azért válaszoltam :)
2016. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. aug. 28. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
de azért egy videót felrakhatnál, talán úgy többet tudnék segíteni
2016. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Itt a videó amiből tanulgatok. Viszont már az első résznél írja és mondja a hammer on-t


[link]


Nagyon részletes. Viszont nekem akkor sem szól...

Pedig másban is van hammer on és abban el tudtam játszani.

2016. aug. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!