Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a zenéről?

Mit gondoltok erről a zenéről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=kf1Vt6r-sj8


Kifejtenétek véleményeteket róla? :)



2016. szept. 2. 22:51
 1/4 sándorjános ***** válasza:
Egész giccses. Engem szappanoperákra emlékeztet pl. Dallas. Egyébként nyugtató, bár az elején az a fuvola, mintha kicsit hamis 0:15-nél. Láttam már a Kannibál Holokausztot és szeretem is a disszonanciát zene és kép közt, de nekem nem ez volt az a zene ami megmaradt, hanem az amelyik drasztikus és hömpölygő. Egy nagyon jó és tanulságos film az emberi brutalitásról. Azok a filmrendezők undoritóak.
2016. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sándorjános ***** válasza:
a hamis után "lenne"-t akartam, bocsi.
2016. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ!


Szerintem először mindenkinek ez ugrana be, nekem is ez ugrott be, hogy egy romantikus film theme songja lehet. Bár a filmet nem láttam, mikor utánaolvastam, láttam, hogy sokan megemlítették a zenéjét, hogy ki lehetne üldözni őket a világból vele. A zeneszám eleje tényleg nagyon romantikus és ha nem ismerném, tudnám a történetét, rá se mondanám, hogy ilyen filmbe hangzik el. De mikor bejönnek az a furcsa hangok, brr, nyomasztó és engemet is ki lehetne kergetni a világból. Olyan fura, hátborzongató, de közben "jó", furcsa érzések kavarognak bennem, eléggé hatásos zene. Kedves, szomorú és egyben hátborzongató. Nagyon beteg és undorító film, nem tervezem egyelőre megnézni. Majd meghallgatom a többi zenét is a filmből.

2016. szept. 3. 00:01
 4/4 sándorjános ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=VL9bw_a5qnw Erre mondtam, hogy megmaradt. Egyébként én úgy voltam vele, hogy hú azok a kannibálok milyen brutálisak lesznek és biztos erről fog szólni a film :D


SZPOJLER!!!

(igen is, de szerintem inkább nem is)

2016. szept. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!