Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik azok a zenék?

Mik azok a zenék?

Figyelt kérdés

Van egy youtube csatorna, ami jó zenéket használ föl, de nem mindíg írja ki a zene címét.


Ebből szeretném 9:23-tól.

https://www.youtube.com/watch?v=oszN61NAG5Y


És ebből 24:30-tól.

https://www.youtube.com/watch?v=2vAhuZN4svY



2016. szept. 4. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem írj neki egy PM-et YT-n, vagy esetleg írj neki egy e-mail. Esetleg ha válaszol, el tudnád nekem is küldeni? Én is írtam neki amúgy :D
2016. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem merek külön üzenetet küldeni. Tudom, hogy mindenki utálja az ilyen cickányokat, úgyhogy próbáltam nélküle megkeresni.


-Írtam facebookon kommentet, semmi válasz.

-Olvastam a kommenteket, zenékre semmi válasz.

-A videó IDjét kimásoltam és beírtam a Twitter keresőjébe. Csak a megosztások jöttek ki, nem volt a videóról beszélgetés.

-Kivágtam azokat a részleteket Online MP3 cutterral és ezt feltöltöttem AudioTagra, de nem ismeri föl őket.

-Majd lementettem telóra azokat a részleteket, rákerestem a Midomira és lejátszottam a laptop mikrofonomba. A narrálás túl hangos volt, nem ismert föl zenét.

-Letöltöttem a videókat és próbáltam movie makerrel kivágni azokat a részeket, majd a narrációt halkabbra venni, de én nem értek annyira ahhoz.


Nem tudom mit tehetnék még meg. :/

2016. szept. 7. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos én cickány voltam és megkérdeztem :P Azt válaszolta, hogy a 2. rész végén kint lesz az első rész soundtrack-je is.
2016. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!