Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már a zene is korfüggő? Csak...

Már a zene is korfüggő? Csak mert 14 vagyok nem szerethetem a BVB-t

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen láttam, hogy gáz rajongónak lenni az ilyen tinipics@k miatt? Tudom, hogy nem csak itt feltűnő az általánosítás a korosztályommal kapcsolatban, de engem mégis ez zavar legjobban. Miért nem szerethetem a zenéjüket? Tényleg nem értem, hogy egy-két év mit számít, pláne ebben a témában.

2016. szept. 6. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azzal, hogy mit mond a többi lány. Ha neked a Black Veil Brides tetszik akkor hallgasd azt, hisz nem rossz banda. :D

Ha meg mondjuk emiatt közösítenek ki akkor keress más társaságot.

2016. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azok a gàzak akik ennyièrt megszòlnak. Nem kell velük foglalkozni hiszen azt szeretsz akit akarsz. A zene nem kortòl függ ennyi :)
2016. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszokat. :)
2016. szept. 7. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a legtöbb ilyen kislány csak azért szereti a BVB-t, mert "jaj Andy milyen jól néz ki, milyen cuki, milyen helyes, stb". Szóval nem a zene miatt hallgatják, hanem az énekes kinézete miatt.


De te nyilván nem vagy ilyen.

2016. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyi ezt most kb olyan hogy ha a BVB a menő vagy Justin Biber vagy xy zenész énekes banda és te nem hallgatod nem vagy menő, nem illesz a korosztályba...ez így szürődik le ami hülyeség. Aki leszól a zenéd miatt amit hallgatsz és amiatt amit nem, nem kell velük foglalkozni. Legyen neked saját egyedi zenestílusod, ne más érdekeljen. Az ember ne azért hallgasson egy zenét, mert az a korosztály azt kell hallgassa és kész...az idős embereknek sincs megszabva,hogy csak klasszikus zenét hallgassanak... Azért hallgass olyan zenéket amik tetszenek,mert az a te világod a te ízlésed, megfog a szövege amibe megtalálod önmagad, ami segít a rossz napokon, ami felvidit, aminek tetszik a hangása. A többi emberekkel meg ne fogalkozz. És bíztos lesznek hasonló zenei ízlésű barátaid...:)
2016. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az életkorod miatt gáz. Azokra gondolnak, akik hülyén viselkednek. Én Bon Jovi rajongó vagyok, és azt nem szeretem, amikor Jon Bon Jovi ad egy interjút, és nem tud egy mondatot normálisan befejezni, mert felnőtt (!) nők az agyukat eldobva sikítanak neki. Én a zenéje miatt szeretem a bandát,de emiatt mindenki azt hiszi, hogy csak miatta. Még a volt osztályfőnököm, aki énektanár (!) is azt gondolta, hogy biztos csak a külsejük miatt van.


Egy ismerősöm meg Michael Jackson rajongója, de már ő is kivan a hülyéktől, mert miattuk őt is hülyének nézik. Azoktól, akik mindent elhisznek. Pl. hogy MJ-nek nem is volt arcműtéte (WTF?) vagy hogy a gyerekei tényleg vér szerintiek, mikor nem is feketék. Persze lehet szeretni, meg lehet védeni a hülye pletykáktól, de azért ész nélkül elhinni mindent ciki.


Szerintem erre gondolnak a BVB-rajongók is. de ha te nem viselkedsz így, akkor oké. Gondolom,amúgy azóta 16 vagy. :)

2018. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!