Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok mondani népszerű Kínai...

Tudtok mondani népszerű Kínai és Japán énekeseket és popbandákat?

Figyelt kérdés

Legnépszerűbb Mpop (vagy Cpop?) fiú és lány bandák és solo énekesek? És egyébként Luhan tényleg Kína egyik leghíresebb sztárja lett?


Legnépszerűbb Jpop bandák? Amit ismerek: J Soul Brothers, Generations, EXILE, AKB48. Mik még a híres bandák és híres solo énekesek?



2016. szept. 10. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Johnny's Entertainment-re keress rá, bazi sok jpop fiú bandája van, akik eléggé híresek (pl Arashi, V6), de van náluk szóló énekes is (Yamapi, Yuma Nakayama).


Különlegességnek számít náluk, ha egy banda női és férfi tagokkal együtt áll fel, ilyen az AAA.


Lány bandák közül eléggé népszerűek a "kismillió" tagból állóak, mint az SKE48, NGT48 (nem tudom, mi náluk ez a 48, de nagyon soknál előfordul, és az mind lánybanda). Van még a Sakura Gakuin, ami azért érdekes, mert a Babymetal énekesei ott kezdték a pályafutásukat... majdnem megegyezik a stílus XD


Japán énekesnők közül Ayumi Hamasakit vagy Utada Hikarut említeném, de rajtuk kívül is még annyi van.


Érdemes youtube-ra beírni az egyiket, esetleg egyveleget indítani, ott aztán dögivel találsz, és még válogathatsz is kedved szerint.


Kínait vagy koreait nem nagyon ismerek, amik megmaradtak az a koreai fiúbanda: VIXX, szóló énekes: TAEMIN. Kínai énekesek közül meg csak Cui Tianqi-t ismerem, de ő nem valami nagy sztár, meg Jane Zhangot, aki viszont nem csak kínában sztár.


Remélem, hogy segíthettem :)

2016. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :) Igen, segítettél :)

Koreait nem is kell mondani mert Kpop fan vagyok :D ;)

Japán popból még őket ismerem: Namie Amuro, Lisa, Eir Aoi, Kalafina.

Ja és az Arashi dalait hol találom mert Youtube-on mintha nem nagyon lenne.


Esetleg valaki tud Kínai előadókat és csapatokat?

2016. szept. 11. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már Kalafina, akkor hallgasd meg Kokiát, gyönyörű dalai vannak.

Arashira esetleg 嵐-ként kereshetsz rá, de igazad van, youtube-on én sem találtam meg a PV-ket. Viszont találtam máshol (google: arashi PV hun), pl: [link]

[link]

[link]


Érdemes megnézni a feltöltő(k) további videóit meg a hivatalos oldalukat, sok kedvedre valót találhatsz ezen kívül is ;) (Pl. Egao fansub, NEWS, az én kedvenceim *-* )

2016. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!