Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Papp László Sportarénába hogy...

Papp László Sportarénába hogy történik a bejutás egy koncertre?

Figyelt kérdés
Nickelbackre megyek és nem voltam még az arénában. E-ticketem van állóhellyel. Ki lesz írva, hogy melyik kapunál kell bemenni? Telefont lehet bevinni? Mennyire nehéz előrekerülni közel a színpadhoz? Bármi érdekel ami szerintetek fontos.

#Budapest #Nickelback #bejutás #e-ticket #t Papp lászló sportaréna
2016. szept. 11. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha előre akarsz kerülni, akkor az a legfontosabb, hogy minél korábban odamenj, és elsőként állj be a több sor közül valamelyikbe. A jegyedre nyilván rá van írva, hogy melyik szektor meg ilyenek és onnantól könnyű, mert óriási betűkkel meg számokkal ki van írva, hogy mi merre van, könnyen meg lehet találni. Ha pedig nem találod, akkor van ott olyan dolgozó, akár az aki beenged, akitől meg lehet kérdezni.

Amikor én voltam az Arénában, akkor így volt, nagyvonalakban.

2016. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menj oda. Mikor én voltam utoljára ott koncerten, akkor csak ülő jegyem volt, így kapunyitás előtt 30 fél órával érkeztem, de akkor már az álló szektorba való bejutásnál olyan hosszú sor kanyargott, hogy nem láttuk a végét.
2016. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eltévedsz is eligazítanak ott. Beviheted a telefont.
2016. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És az E-ticketet elég fekete-fehérben kinyomtatni?

2016. szept. 11. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én színesben nyomtattam, de szerintem a vonalkód a lényeg.
2016. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ugye nem szabad alkoholos állapotban menni azt írják, de azér 2-3 sört megiszok előtte, ugye nem fognak megszondáztatni? xd
2016. szept. 16. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülyeállat kötözködős részeg ne legyél. Ha két sört megiszol, nem foglalkoznak vele.
2016. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!