Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Roland Cube 20GX kombót...

Roland Cube 20GX kombót használhatok basszusgitárral?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy beszerzek majd egy basszusgitárt, de nincs keretem basszus erősítőre. Mivel van nekem itthon egy fent említett erősítőm így szeretném azt használni. Ez megoldható?
2016. szept. 14. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Használhatod, szólni is fog, de valószínűleg nem olyan jól, mint egy basszuserősítő. Bár fentebb van egy kérdés, ahol kiderül, hogy Póka Egon is gitárerősítőt használ, szóval ki tudja :)
2016. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
miért nem próbáltad ki mielőtt kérdeztél? :D szólni szól az még egy jobbnak mondható modellező erősítő én is hallottam már hogy szól és elég jó.Egy kis ütött kopott 10 wattossal is szól a basszusgitár de természetesen nem adja úgy mint az elektromos
2016. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!