Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lettek törölve a HU...

Miért lettek törölve a HU számok? (Hollywood undead)

Figyelt kérdés
Egy csomó kedvenc szàmomat letörölték, és sehol sem lehet őket megtalálni, csak live vagy nightcore verzióban, ami nem túl élvezetes.

2016. szept. 16. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk mert nem akarják, hogy ingyen ott legyenek a Youtube-on...
2016. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem csak youtube létezik, tudom fura, meg a többi nem az igazi, de könyörgöm...
2016. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, le bírtam innen-onnan tölteni, de ahogy mondtátok, az már nem az igazi. Csak azt nem értem, hogy volt ami 8 éves zene és letörölték :s új számok úgyis alig vannak, azok is olyanok amiket párszor meghallgatok és elég is volt belőlük.
2016. szept. 16. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd felkerülnek megint, ne aggódj. Amúgy fura, hogy én vagyok az, aki szerint a jutyub elb_szta a zenék értékét, imádom a bakelitlemezeket, a kazettákat, a cd-ket, MÉGIS minden számomra fontos zenét letöltök youtube-ról, mielőtt leszedhetnék....ezt te is megtehetted volna. :D
2016. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Spotifyon fent van a legtöbb.
2016. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!