Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemény? Szeretnék véleményt...

Vélemény? Szeretnék véleményt kérni erről a szövegmeről. Öszintén és kúltúráltan?

Figyelt kérdés

Mostmár lehajtom a fejem bro, mert végleg félre állok

Ahogy a hullám szét tépik, az isten félve néz le rátok. Megátkozott a lelkem, mert muszáj volt többen sirni..,

Azt kértétek Istentől már, hogy ne tudjak többet irni..


Ha valaha is volt barátom, az már réges rég lelépett

A dolgokat mit átéltem én, azt ti csak félve képzelnétek

De ha lejár majd az időm, és majd úr magához szólit..

Tesó én elbúcsúzhatok majd, a cool vad álmoktól igy


Részletes kultúrált véleményt szeretnék kérni. Miben érdemes változtatnom, mik a jó pontok a szövegben és mik a negativumok. Rimtanilag mennyire tetszetős, illetve maga a szövegvilág milyen?



2016. szept. 19. 15:14
 1/4 anonim válasza:

Nekem tetszik. Jó a szöveg és a rímek , viszont az első szakasz utolsó két sorát átírnám mert valjuk be ( nem sértés) nem illik az első két sorhoz.

Erőt, bátorságot sugároz az egész de ahol írtam, hogy változtatni kéne ott az a két sor olyan mintha mélypont lenne. Egy erős szöveghez nem illik.


Remélem tudtam segíteni.

2016. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "tesót" meg a "brót" kivenném a helyedben. Van elég suttyó a rapben, te ne legyél az. A többi nem rossz.
2016. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ügyes, de a végén nem értem az az "igy" szócskát, szerintem nem kellene oda.. de egyébként a rímek jók, még 1 valami.. 2. Verz Első 2 sorát felcserélhetnék az utolsó 2-el is..hogy azért maradjon a lényegnél és ne ugrálj ide-oda, aztán ha azt a részt befejezted, ugorhatsz a kövire.. remélem érted mire gondolok.. :D
2016. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A helyedbe az angol szavakat átírnám ,mert túl cliché.


Illetve a tesót "testvérre". Igazábol a "tesó" kifejezéssel se lenne próbléma ,de 1.) magyarba nem úgy jön át ,mint angolba 2.) Magyar szövegekbe a "tesó" szót a panelekből szalajtott "undergroundosok" -direkt idéző jelbe írtam- már tönkre tették.



Egyébként nekem is tetszik a mondanivalója.

2016. szept. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!