Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezekhez hasonló trap zenék,...

Ezekhez hasonló trap zenék, vagy az alműfaj neve?

Figyelt kérdés

Zenei téren az ízlésemet talán úgy tudnám leírni, hogy válogatottan tökmindegy. Minden zenei műfajt befogadok, de azokon belül eléggé válogatós vagyok.


Namost a trappel nemrégiben kezdtem el megbarátkozni, és azon belül is az ezekhez hasonlóakat keresem:


https://www.youtube.com/watch?v=NLmqqimN_6M (Veorra-Run)

https://www.youtube.com/watch?v=3FPwcaflCS8 (Aero Chord -Surface)


Nem is tudom hogy tudnám körbeírni, talán kicsit ilyen "ipari", pörgős, erős/éles, kevés vokállal.

Tehát pl. a Surface-ben az a kis légkulcs hang rohadt sokat dob az egész zenén szerintem. :D


Elég sok trappet meghallgattam mostanában, de ez az irány fogott meg, van ennek valami neve?:D Vagy hasonló zenéket tudnátok ajánlani?



2016. szept. 19. 18:13
 1/3 anonim válasza:
Hú, hát elég nehéz így behatárolni pontosabban a stílust. De mostanában ez a fajta trap elég népszerű lett, igazából ha végignézed a Trap Nation videóit, javarészt ezekhez hasonló zenéket fogsz találni. Veorra többi számát ajánlom neked mindenképp. Egyébként én nagyon szeretem a trapet, szóval ha bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban, nyugodtan írj. :D
2016. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, Veorráéknak elég jó számaik vannak, de Trap Nationre / Cityre majdnem mindent felnyomnak, elég sok a -számomra- hallgathatatlan. Kifejezetten utálom a "halottas ágyon rappelést" (ennek a műfajnak sem tudom mi a neve, de konkrétan mintha az utolsókat rúgná, és ilyen monoton, lassú, kaparós hangon "rappelnek") és ezekből pl. baromi sok van mostanában.

Szeretem, ha nincs sok vokál/szöveg. Ill. egyediek, nem valami más szám remixei.

2016. szept. 20. 02:06
 3/3 anonim válasza:
Hát igen, meg amit még sajnálok, hogy kezd elmenni a műfaj ebbe a populárisabb, EDM irányba, mostanában én is elég nehezen találok igazán jó számokat. Nem tudom ismered/tetszene -e neked, de Huccit sokan a trap királyának tartják (köztük én is :D). Bár nem mindenkinek való a zenéje. Troyboi is nagyon jó még, bár neki is ilyen különc zenéje van, ami elsőre talán furcsának tűnhet. Akiket még szeretek, azok Flume (bár ő nem teljesen trap), Ekali, Vanic. Sokan vannak még, de tőlük inkább csak egy-két számot hallgatok.
2016. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!