Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy japán anime zene, de...

Van egy japán anime zene, de nem találom az eredeti verziót így letölteni se tudom. Youtubeon vannak valamik de azok vagy vágottak vagy nightcore. Segít valaki?

Figyelt kérdés
A neve Shiena Nishizawa-Brand new world.Az anime címe pedig Gakusen toshi asterisk.

2016. szept. 22. 00:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg a The asterisk war is kellene.Ugyanaz az énekesnő.
2016. szept. 22. 00:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az énekesnőt,de youtube-on ezeket találtam.

[link]

[link]

2016. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj AnimeAddicts-ra (magyar nyelvű animés hírportál és adatbázis), keresd ki az anime ismertetőjét, és ott lesz egy "ost" rész. Arra kattintva bejön az összes album, ami az animéhez kapcsolódik (OST, OP, ED, Character Song, stb.). Ezeket le tudod tölteni és meg tudod hallgatni. A zenék eddigi tapasztalataim alapján jó minőségben vannak fent, az oldal is megbízható. Én már csak innen töltök le animés zenéket:)
2016. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!