Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány évig kell hegedűn tanulno...

Hány évig kell hegedűn tanulnom, hogy már valamit rendesen/szépen eltudjak játszani?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az a valami a süss fel nap, vagy pedig valami jó kis Bartók darab. :D

Egyébként általában 5-7 évet szoktak mondani, de függ a tanártól is meg tőled is.

2016. szept. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tanár jó én meg sokat gyakorolok és kitartó vagyok^-^ De komoly?? 7 év?? h valamit eltudjak játszani?? ahh.. nem gondoltam volna h ilyen rengeteg :DD Azt hittem olyan 1-2.. ://
2016. szept. 26. 20:23
 3/3 anonim válasza:

Korodtól is függ, meg a tehetségedtől és hogy mennyit gyakorolsz. Minden szinthez vannak megfelelő erősségű darabok, és a tanárok is etűdöket gyakoroltatnak a diákokkal, hogy tényleg tudjanak zenélni :)

Én amúgy két év fuvolázás után zenekarban játszottam (alsó szólamokat, az is igaz), szóval az idő nem számít, ha elég elhivatott vagy :D Viszont arra is figyelni kell, hogy ne hajtsd túl magad, és az elméd fejlődésével a tested is tartani tudja az iramot - és fordítva.

2017. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!