Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy dallam a fejemben ....

Van egy dallam a fejemben . De csak egy fél mondat jut eszembe az egész énekből . Egy elég régi szám, úgyhogy ha véletlenül felismernének kérlek írjatok mega címét?

Figyelt kérdés

Egy reggel a rádióban hallottam egy régi dalt .... És aztán délután meg tudtam belőle egy szakaszt . De amikor hazaértem és meg akartam keresni akkor maár ak ennyi jutott eszembe : A ...... ( valamilyen madár ) saját fészkébe visszaszáll .

Tudom nem valaki sok , de azért remelem hogy tudtok segíteni … Már egy hónapja próbálkozik de semmire sem jutottam ... Kérlek segítsetek !!!



A válaszokat előre is tárt karokkal várom !!! És köszönet előre is mar azoknak is akik csak elolvasták , ha segíteni nem tudnak akkor is köszönöm a fáma szánt időt !!! És köszönöm előre azoknak is akik esetleg segíteni tudnak !!!!


2016. szept. 25. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán ez: Bojtor Imre - Este száll a fecske
2016. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!