Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül Radiohead-rajongók?

Figyelt kérdés
Hogy és mikor ismertétek meg őket? Miért szeretitek a zenéjüket? Melyek a kedvenc számaitok tőlük? Ismertek hasonló zenekarokat?

2016. szept. 26. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Kiskoromban anyukám egy udvarlójától hallottam őket először. Azért szeretem, mert király. Kedvenceim Lucky, Airbag, Yes I am, Nice dream, Street spirit, Karma Police, Separator ( élő campbridge-ből, akusztik, nem a studio verzió, bár már azzal is kezdek megbarátkozni ), My iron lung, There there, These are my twisted words, Hunting bears és még sorolhatnám.

Olyan, mint a Radiohead nincs több szerintem, egyedi és utánozhatatlan :D , de sokan hasonlónak tartják: Portishead, Muse, Coldplay etc..

2016. nov. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!