Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mik a kedvenc Mr....

Nektek mik a kedvenc Mr. Busta számaitok?

Figyelt kérdés

Nekem:

1. Kenkszterek és gyóccerek

2. Kettó

3. Pasztmek

4. Nevem púkta

5. Mindenki kuvra annyát



2016. okt. 4. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Komoly?
2016. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Ui.:


EM és Dre miért van betagelve?

2016. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
23%
Sajnállak :D Nem nyomorékoknak vakerol,hanem azoknak akik nem csak a ,,menőbb" számait hallgatják! Ha nekem nem tetszik valamelyik zenéje,akkor keresek olyat,amihez éppen kedvem van.Ha meg utálom az illetőt,akkor nem írok ki idétlen kérdéseket.Ennyi...
2016. okt. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Az összes, mert mindegyik nagyon igényes, megeszik a g@&imet, teribe verem stb. imádom az intellektuális fajtáját aki kiáll magáért és nem csak a facebook on kemény.
2016. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
az ő zeneszámai nem a gazdagságról szólnak. a szegényeket próbálja meg támogatni, ami persze nem tetszik a módosabbaknak. ő kimondja amit gondol és ezért én felnézek rá, és tisztelem. azokat akik szidják őt és az rtm-et nem értenek a zenéhez, vagy gazdagok és nem tetszik ez nekik. természetesen én úgy gondolom káromkodás nélkül is meg lehetne oldani a dalszöveg megszerkesztését. ezek a zenék, erőt adnak nekem a mindennapok leküzdéséhez. aki nem szereti ne hallgassa!
2016. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2016. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
5#-nek:Megeszik a g**imet aztán nagyon támogató és kultulárt.
2017. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!