Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan énekelhetnék jobban?

Hogyan énekelhetnék jobban?

Figyelt kérdés

Állítólag nincs rossz hangom, de az a baj, hogy nagyon halk vagyok, mégpedig azért, mert akaratlanul is visszatartom. Az 'ok' az, hogy félek attól hogy esetleg elrontom és más meghallja. Tudom hogy ennek semmi értelme, meg hogy mindenki hibázik, de egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni, pedig szeretnék hangosabban énekelni.

Mit ajálotok ez ellen? Ha valaki hasonló helyzetben volt de sikerült 'kigyógyulnia' akkor hogyan sikerült?


Előre is köszi

17/f



2016. okt. 9. 21:36
 1/4 anonim válasza:
Vegyél néhány magán énekórát :)
2016. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem igazán fér bele az időmbe, mert 3 hangszeren játszok zenesuliban, de azért amennyire tudok, otthon próbálkozik, csak hát az sajnos megint más.
2016. okt. 10. 19:05
 3/4 anonim válasza:
Es a suliban az énektanárotok? Néhány alkalommal biztos gyakorolna veled, ha megkéred rá! :)
2016. okt. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez volt :D A legjobb ami tehetsz az az, hogy megpróbálod ezt legyőzni és szándékosan hangosan énekelsz úgy hogy hallják mások is xD Én barátaimmal az utcán énekeltem xDD eleve nagyon félelmetes volt, de támogató barátokkal nem olyan ijesztő :D hajrá és csak így tovább.
2016. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!