Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenék, amikben a természet...

Zenék, amikben a természet ereje van? Vagy ilyen nagyon energikus, hatásos, nagyon ütős zenék? Nem feltétlenül természeti képekkel, de vagy a zene vagy a klip legyen nagyon hatásos.

Figyelt kérdés

Elsődlegesen 80-as 90-évek popzenéit hallgatom, de szeretem a rockot is. Lehet jó zúzós is, meg lehet olyan Earth song-os stílusú is, esetleg "Amikor minden összedől"-stílusú. Vagy esetleg, mint a Spirit of the hawk. Vagy esetleg még olyan Erő és alázat-stílusú is, vagy olyan Csilla- Summer rain-es. Vagy akár olyan Kállay -"Juliet"-es szerű is. Hatásos alatt meg olyasmit értek, hogy hatással van rád, hogy nagyon eljut a lelkedig, kicsit olyan, mintha a te lelkedről szólna, akár írhattad volna te is a megjelenített, bennefoglalt érzelmek alapján. De csak a ( jó ha erőteljes:)) érzelmek miatt, most vonatkoztassunk el attól, hogy van, aki nem ért a zenéhez, vagy még nem írt egy számot sem. Szóval, hogy érezted már úgy magad, mint az adott dalban az énekes, és nagyon át lehet érezni, mert nagyon átad valami érzelmet, és tényleg a szívedig ér. Lehet nagyon lendületes, meg közepes is. Ami olyan mélyre hatol a lelkedben, és kicsit úgy azt az érzést a magadénak tudod érezni, hogy úgy áthat, hogy mintha már te is érezted volna már magadat úgy. Nem kell , hogy tényleg legyen ez ilyen előfordult dolog, csak legyen hatásos. Ja és a fönti zenéket csak úgy behatárolni írtam, lehet jó modern zene is, csak ne legyen benne zavaró, ha van benne géphang, mert sok gépesben zavaró, és én én pedig a hagyományos, hangszerekkel készült számokat preferálom, de lehet jó gépes is, mert szoktam olyat is hallgatni, szóval vannak nagyon jó gépesek is.

És légyszi aki ír, az ne linket adjon, hanem címet, előadót inkább. Előre is köszönöm.



2016. okt. 14. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Skandináv black metal úgy általában. Pl. Burzum Filosofem alubma.
2016. okt. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld. Még csak belehallgattam.
2016. okt. 15. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Drudkh - Glare of Autumn
2016. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Linkin Park - what i've done

A klipjétől mindig kiráz a hideg

2016. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mentek a zöld kezek!
2016. nov. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!