Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik elektromos gitár érné...

Melyik elektromos gitár érné meg, vagy milyen ehhez hasonló gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kb. 30-45 ezer forintot szánnék a gitárra, eddig akkusztikuson játszottam (6évet) és most szeretnék kipróbálni valami újat. Kinézetre és árkategóriára a Cort X1-et néztem ki, ez nagyon bejön. A másik pedig a Squier Bullet HSS. Néztem még a Cort G szériát is..Szóval, ilyen árkategóriában főleg keményebb rock zenére mit ajánlotok? (Árkategóriát ne lépjük túl, ha megtetszik a dolog, később veszek majd egy jobbat)

2016. okt. 17. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A Squiert tudom ajánlani, ha jól emlékszem 30 ezerért vettem talán 4 éve, és nagyon jól működik. Van mellette egy Fender Frontman 15G erősítő, amit szintén ajánlok, és egy használtan vett Marshall Guv'Nor torzító, ami jól működik, csak nagyon sokat fogyaszt, és eszi az elemeket.


Bandában egyébként gondolkodtál már? :D

2016. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem még, de belegondolva király lenne. :D A Squier után akkor még utána nézek meg hangszerboltokban érdeklődök, meg meglesem az erősítőt is mert még azt se szereztem be. :) És amúgy a torzító mit tud pontosan és mennyire elengedhetetlen? :D
2016. okt. 19. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül, de ha gyorsan akarsz váltani akusztikus és zúzós rock&roll vagy szóló között, akkor kifejezetten hasznos, mert nem kell állítgatni az erősítőn.
2016. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És az SX gitárokról mi a véleményetek?
2016. okt. 22. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!