Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar zene miért van...

A magyar zene miért van lemaradva a román zenéhez képest?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
gr8 b8 m8 8/8
2016. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azert mert a magyar zene szar.
2016. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A magyar zene miért lenne szar?

És honnan veszed hogy le van maradva?

https://www.youtube.com/watch?v=5Xlta__xhOM

2016. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés és azt lehet mondani, hogy jogos a felvetés. Nem tudom miért, de teljesen le vagyunk maradva, mintha itt megállt volna az idő. Hiányzik az eredetiség talán azt lehet mondani, ami régen szerintem megvolt. Ma, ha hazánkban csinálnak egy popzenét és mindenhol azt tolják beléd, akkor kb. hányok tőle, mert annyira rossz, unalmas és főleg zeneileg, tehát itt lehet okolni a zenei producereket. Leginkább hangzásban vagyunk elmaradva. Romániában a közelmúltban nem egy olyan szám jött ki, amely az emberek fülébe mászott. Ott volt az O-Zone, akik Moldovából indultak, aztán Romániában váltak sikeressé, majd egy rövid ideig tartó világsikert is elkönyvelhettek. Majd jöttek a nők Inna és Alexandra Stan, akik mind olyan fülbemászó zenéket adtak elő, hogy a Billboard 100-as listákra is felfértek. De mondom itt elsősorban én a producereket emelném ki, mert szövegileg annyira nem különböznek a popzenék, legalábbis számomra. Ha még ilyen Pierro féle őskövületek vannak a zeneiparban itt nálunk, addig szerintem ne is várjunk jó zenét...
2016. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó magyar zenék, csak azt nem a populáris vonalon kell keresni.
2016. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem jut eszembe egy Bartókhoz vagy Ligetihez hasonlítható román zeneszerző sem.
2016. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A román zenék szerintem is jobbak a magyar zenéknél.Sokak szerint az amcsikat is leverik
2017. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magamutogatásból élő nyávogógépek miatt van Magyarország lemaradva?
2017. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!