Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni gitározni ha már tudok valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
Másfél éve tanulok gitározni saját magamtól minden segítség nélkül, 1 évig nem nagyon gyakorolgattam egy hónapban 2x-3x vettem a kezembe a gitárt. Hallásra még nem nagyon tudok játszani csak úgy tudok ha egy dalnak le vannak írva az akkordjai vagy ha youtube-on látok valakit gitározni azt letudom utánozni. Hallásra viszont nem igazán megy. Azt nagyjából tudom, hogy melyik akkordnak milyen hangzása van de mégsem tudok játszani hallásra. Gitártanárral mennyi idő megtanulni úgy gitározni, hogy rendesen tudjak gitározni? Végülis csak annyi, hogy tudjak skálázni gitáron, tudjak hallásra játszani meg van kb. 10-12 akkors amit meg nem tudok lefogni.

2016. okt. 28. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Teljes mértékben emberfüggő.

Csak nagyjából lehet találgatni, de úgy heti 4-5x 1-2 órás gyakorlással úgy fél és 1 év között.


Minden az eltökéltségedtől, ügyességedtől, és odafigyelésedtől függ.

Mondhatunk mi 3 hónapot is vagy 5 évet, lényegtelen, mert csakis tőled függ - senki sem fogja megtanulni helyetted, ez a helyzet.

2016. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Waff ***** válasza:

Teljesen megtanulni sosem lehet, ez nem egy véges folyamat...na jó, lehet véges, de egy emberöltő kevés hozzá :)

Szóval, szerintem ahhoz hogy magabiztosan játsz a gitáron, legalább 8-10 év, napi legalább 1-2 órás gyakorlással, odafigyeléssel. Természetesen nem a tábortüzes szintről beszélek most, hanem attól jóval magasabb tudás szintről.

2016. okt. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Gitározni nem lehet megtanulni.

Aki így áll neki az borzasztó rossz úton jár.

2016. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy rajtam függ, igazából elég gyorsan tanulok meg sokan mondják, hogy van hozzá elég jó érzékem azért kérdeztem hátha valaki járt már tanárnál és megtudja mondani mennyi idő alatt lehet kb. tanári segítséggel.
2016. okt. 30. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!