Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket, előadókat...

Milyen zenéket, előadókat hallgattok mostanában a következő stílusokban (rock, alternatív, indie, folk, jazz, blues, és ezekhez hasonló bármi)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sokféle zenét hallgatok, szeretek, de már eljutottam odáig hogy a jelenlegi repertoáromat unom. Szeretem ha hozzám hasonló ízlésű emberek ajánlanak zenét, akár kevésbé ismert előadóktól is. Tehát akinek van kedve, ideje kérem ossza meg kedvenceit. :)

Köszönöm, és várom a válaszokat! 24/L



2016. okt. 30. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Láttad már a két Blues Brothers filmet? Nagyon sok kiváló zenészt szerepel bennük.
2016. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rainbow, black sabbath, scorpions, jethro tull, buckethead, ronnie james dio, iron maiden, rush, monster magnet: tőlük nagyon sok mindent, vagy mindent, igazából nem tudsz mellé nyúlni:D Rushtól kiemelném a 2112 albumot, rainbowtól a risingot és a ritchie blackmore's rainbowt , scorpionstól a tokyo tapest, mind zseniális, de a többi album és többi szám is jó, csak ezek még egy pluszt érdemeltek a szemeben:D

Aztán most akkor csak pár számot említek azoktól az előadóktól akiktől azért mindent nem szeretek vagy nem ismerek: yes-changes

bruce springsteen & tom morello-the ghost of tom joad

deep purple-child in time, black night

arthur brown-fire

screamin jay hawkins- i put a spell on you

nobs brass band- nincs olyan sok számuk a neten, nem emelnék ki egyet

amarante- light in the darkness

marillion-kayleight

manfred mann- blinded by the light, dont kill it carol, for you

2016. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, néhányat ismertem már , de találtam most pár új muzsikát is. Jöhetnek még javaslatok! :)
2016. okt. 30. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen alternativos dolgokbol nem hallgatok sokat de a Local natives-t és a Syd Matters-t nagyon szeretem esetleg Jose Gonzalez... De ő elég ismert szóval gondolom ismered :)
2016. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a két listát az egyik indie-bolond ismerősömnek dobtam össze. Hátha találsz rajtuk neked tetsző számokat :)


https://www.youtube.com/playlist?list=PLQSzGancS6spBHKGxnV0T..

https://www.youtube.com/playlist?list=PLQSzGancS6srhLSLuN8FN..

2016. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
<3 köszönöm
2016. nov. 2. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Jazz terén kiket ismersz/szeretsz?
2017. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!