Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miben különböznek egymástól a...

Miben különböznek egymástól a gitárok?

Figyelt kérdés
4 éve gitározok. 1 év zenesuli, 3 magamtól. Amikor a tanáromhoz először odavittem a gitáromat behangolni, akkor annyit mondott hogy tanulni megteszi ez is. Na most nézek videókat neten amikbe gitáron tanítanak számokat. Azokban tök jól szól a gitárjuk, az enyének meg mindig valami hülye hangja van. Nem olyan cincogó hang mint amikor más húrhoz is hozzáér az ujjam, hanem egyszerűen olyan idétlen hülye hangja van az első három húrnak, a többivel nincs baj. Lecseréltem már egyszer a húrokat másfajtára, más a hangja, de ugyanolyan hülyén hangzik. A videókban meg mindenkinek tök jól szól :S Asszem 9000 ft volt a gitárom, ha ez számít. Mitől van ez? Gagyi? És ha gen, akkor összegíűlt egy kis pénzem (21000ft), milyet érdemes venni, ami komolyabb kicsit, és benne van a keretben? Akusztikusról van szó.
2010. ápr. 27. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs a hibáért, sietnem mellett...
2010. ápr. 27. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:
vedd fel vidire mert lehet hogy úgy máskép hangzik XD
2010. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
próbáltam már, akkor viszint kizárólak az az idióta hang hallatszott, a normális nem.
2010. ápr. 27. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azok az illetők nem 9000e ft-ért vettek hangszert. Amúgy ha akkusztikus gitárról van szó, akkor még spórolj rá egy 10-15e-t és korrektet kapsz. Ha elektromos, akkor én a helyedben 50-60 alatt nem gondolkoznék, mert azok is csalódást fognak okozni. Persze oda kell figyelni nagyon, mert a drága is lehet vacak.
2010. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) zöldkéz mindenkinek :D
2010. ápr. 27. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!