Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi is ez a zenekar (az rémlik...

Hurda tibor kérdése:

Mi is ez a zenekar (az rémlik rock vagy punkrock) és a szám címe? Többi lent

Figyelt kérdés
Nekem úgy rémlik hogy a papa roach egyik klipje,de nem találom nem biztos hogy papa roach.A klipbe a zenekar tagjai helyett öreg emberek vannak,mint ha megöregedtek volna a tagok.Az is rémlik hogy az egyik öreg megdob egy kocsit valami gyorséttermi üdítővel.Kb. 2000-2005 ös lehet a klip.Van benne ilyen régi amerikai bicikli is azon mennek a tagok(vagy csak egy tag már nem emlékszem),asszem a gta san andreasba is van olyan bicikli(vagy olyasmi)ilyen getto biciklixD

2016. nov. 1. 01:24
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


valami ilyesmi bicikli van benne,chopper bicó:D

2016. nov. 1. 01:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Több együttesnek is van ilyen vidije csak egyik se abból a korból de pl. Blink 182 first date.
2016. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért a blink182 frist date melyik korbol van szerinted?(2001 Geffen Records),2000-2005 öt írtam..amúgy nem erre gondoltam
2016. nov. 2. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
És szerinted miért pont azt írtam?
2016. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj akkor félre értettelek.Nem biztos amugy, hogy 2000-2005 ös de ez rémlett,az biztos hogy nem mai szám.
2016. nov. 2. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!