Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszus gitár egy 13 éves...

Basszus gitár egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni basszus gitqron játszani. Rockot és metált játszanék rajta. Eddig is szemezgettem vele szóval nem fellángolás de most ráakadtam egy videóra (100 amazing bass lines) és szerelmes lettem! Imádom a mély hangját. Eddig akusztikuson tanultam de mostanában nem foglalkozok vele annyit. Szerintetek jó ötlet? Mit kéne tudnom a hangszerről? Nehéz rajta játszani? Köszönöm a válaszokat! 😉

2016. nov. 1. 13:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Basszusgitár nem Basszus gitár bocsi elírtam
2016. nov. 1. 13:04
 2/9 anonim válasza:

Nehézsége attól függ mennyire komolyan szeretnél basszusgitározni, a rock, metál kíséretek nem nehezek, viszont a funky és a jazz nehéz rajta.

Azt még jó ha tudod, hogy nem minden basszusgitár mély

2016. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem mindegyik mély. Utána néztem szóval néhány dolgot tudok róla. Most még így suli mellett nem is nagyon tudnám tökéletesre fejleszteni. Egy kezdő basszusgitár mennyibe kerül kb.? Melyiket tudnátok ajánlani ami nem olyan drága?
2016. nov. 1. 13:09
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet eleinte egy rövidmenzúrással kéne kezdeni.
2016. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én most 14 vagyok és 13 évesenkezdtem basszusgitározni, pont azért mert találtam egy bandát amit még most is nagyon szeretek, és annak a zenéit akartam főként játszani. Ha sikerül egy jó tanárt találni, akkor simán meg lehet tanulni.
2016. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
*14F
2016. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Budapesten van jó tanár? Zenesuli nálam kizárt.
2016. nov. 2. 09:57
 8/9 anonim válasza:
Squier és Ibanez basszisgitárokon könnyű játszani mert nagyon kényelmesek, emellett minőségi hangszerek
2016. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem volt sikered vele :) Meg nekem is ha lesz :P
2019. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!