Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » C. Giant gitár és Roland Cube...

C. Giant gitár és Roland Cube 30x erősítő?

Figyelt kérdés

Tudom rossz vicc a gitár, de életem első gitárja és ajándékba kaptam használtan. Kemény metált(black, folk, heavy, power) szeretnék tanulni, az alapok elsajátítása után. Már tanulok rajta egyébként. Az erősítőt most rendeltem, remélem jól döntöttem(azt se tudom talál e a gitár az erősítőhöz, vagy minden gitár talál-e minden erősítőhöz?..bocsi a hülye kérdésért, de tényleg nem tudom) és akkor is jó lesz ezekre a műfajokra, ha majd ezt az utánzatot lecserélem mondjuk egy jó kis Ibanez-re.


Köszi előre is a normális válaszokat.



2016. nov. 1. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
már nem midegy ha megvetted?
2016. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a fenét jelent az, hogy talál?
2016. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tazmán Ginó válasza:
100%

A gitár kuka, dolgozz, vegyél egy kicsit jobbat.

Az kombó rendben van gyakorláshoz.

Sok sikert.

2016. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is Roland Cube van, csak 15 W-os. Itthoni gyakorlásra a lakásban még ez is sok. Kb az 1/6-áig tudom eltekerni anélkül, hogy átjönne a szomszéd :D

Meg vagyok vele elégedve, nagyon jó kis cucc :)


A gitár nem egy nagy márka, ennél többet nem tudok hozzászólni :D

Nekem Ibanez gitárom van, alap kategóriás. Hasznátan vettem pár éve, a tulajdonosa azért adta el, mert metál bandában neki kevés volt. Vett egy Flying V gitárt, nem tudom, milyen márkájút. Az Ibanezt meg eladta. Lányként nagyon szeretem, mert kényelmes, vékony nyaka van, könnyen átérem, és könnyen játszható a gitár.


Nyáron volt lehetőségem kipróbálni sokkal komolyabb erősítővel, és rendes, koncertezős zenekar effektpadjával. Nagyon kirély volt, ahogy szólt! A banda gitárosának is tetszett, bár ők sem metált játszanak, inkább rock klasszikusokat. De ahhoz teljesen jó volt.

2016. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!