Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a mostani divatos...

Melyik a mostani divatos elektronikus zene? Melyikbe érdemes fektetni ami tetszik a nagyközönségnek?

Figyelt kérdés

Future house, EDM, Melbourne, big room, nem akarok itt nagyon kavarni mert annyira nem ismerem ezeket, csak most hirtelen megbombáztam magam velük a youtube-on és kicsit úgy érzem le vagyok maradva! :D


Soroljatok még ti is párat!

Mi a különbség?



2016. nov. 2. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

EDM a legnépszerűbb szerintem, főként ezeket játszák a rádióban.

Szórakozóhelyen is gyakran megy, bár ez azért változó, ott gyakran megy house és melbourne is.

2016. nov. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hardstyle
2016. nov. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az EDM az tulajdonképpen nem az elektronikus tánczenei stílusok összefoglaló neve? Pl. House ezen belül is az Electro, Future, Minimal, Progessive stb.. Meg a Trap, Future Bass, Dubstep.

Klubbokban inkább Future houset, Melbournet, Minimalt, "klasszik" klubzenélet játszanak, de van ahol belefér az Electro is. De én big room, dutch houset progressive houset még inkább csak fesztiválokon hallottam. Egyébként ezek a műfajok a legfelkapottabbak a mainstrem edm vonalon.

2016. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem Elektro House.
2016. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Trap, Big Room...

Elég igénytelen műfajok de ezeknek van manapság nagy rajongótábora.

2017. júl. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!