Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki megtudná mondani ennek...

Valaki megtudná mondani ennek a zenének a címét? (leírás róla lent)

Figyelt kérdés
Pénteken voltam egy gálán, és ott voltak ilyen mondern táncosok. Pop zenékre táncoltak amik most slágerek pl imany - dont be so shy, justin b -sorry meg ilyenekre. A zenék között volt egy nagyon jó aminek azóta se találtam meg a címét, ilyen kicsit bulizos szám mintha a férfi hangja kicsit hasomlítana justinéhoz bár kétlem, hogy ő lenne az, és a dalban mondanak vmi ilyesmit: sákálé makaó. Vagy valami ilyesmit xD szerintem angol szám bár nem biztos. Valaki? Valószínű vevos szám bár én azokat próbáltam végig futni de nem találtam meg:((( ja és ilyen vidám szám
2016. nov. 2. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez? :D

[link]


Nincs benne sákálé makaó :D Legalábbis én nem találtam :D

2016. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de sajnos nem ez az:(

Viszont hasonlít, ilyen stílusu és megállnak benne és valami ilyesmit mondanak, hogy sákálé mákáoo vagy valami ilyesmit és ez többször is elhangzik benne. A stílusa nagyon hasonlít viszont ehez.

2016. nov. 2. 08:20
 3/12 A kérdező kommentje:
Ilyen jó kis seggrázos szám:D
2016. nov. 2. 08:21
 4/12 A kérdező kommentje:
[link] ehez a zenéhez is kisértetíesen hasonlít... Hogy lehettem ilyen hülye hogy nem shazamosztam be...
2016. nov. 2. 08:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Szóóóvaaal :D

Lehet hogy egy Major Lazer számról van szó? :D

Segítek megkeresni mert érdekel ez a sákálé mákákó :D

2016. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Uhhh köszi. :) még annyit miközbe hallgattam a számot a fejemben egy tengerparti tánc játszódott le. Olyan kis nyárias zene. Az tuti, hogy férfi énekli.
2016. nov. 2. 09:08
 7/12 anonim ***** válasza:

A sákálé makaó kifejezésre ezt dobta ki :D :

[link]

2016. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Áhhh nem ez az:(( de azért köszönöm az igyekvésed:)
2016. nov. 2. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg Jutubon :D

Keress rá a gála nevére + dátum...

Hátha :D

2016. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már próbáltam semmi:(
2016. nov. 2. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!