Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez melyik dal? Hiaba irom be...

Ez melyik dal? Hiaba irom be szinte minden reszletet a google-ba, semmit nem hoz ki.

Figyelt kérdés

Ezek hangzanak el benne: (es amugy mindennap tobbszor is megy a radiokban, szoval nem ertem, hogy miert nem dobja ki a kereso)


levendula illatemlék

kedden furodtem

en mar nem almodom

szott sok szines abrandot

en varnaaam



2016. nov. 2. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár a Google nem annyira érzékeny a helyesírásra, azért érdemes megpróbálni helyesen leírni a szavakat, és akkor hamarabb jön a találat. Én a szőtt sok színes ábrándot sorral próbálkoztam, és elsőre megtaláltam, amit keresel. Még annyit, hogy ha pontos szöveget keresel, érdemes így idézőjelek közé tenni: "szőtt sok színes ábrándot", mert akkor konkrét szövegrészt keres, nem csak szavakat. Így elkerülhetőek az irreleváns találatok.

Ja, és amit kerestél: [link]

2016. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hu koszonom!! :)


mellesleg, az, hogy ekezet nelkul irok, az nem azt jelenti, hogy nem irok helyesen! ezt nagyon sokan osszekeverik!! helyesen irtam, nem volt benne helyesirasi hiba.

2016. nov. 2. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, olyan értelemben vett helyesírási hibák tényleg nincsenek benne, ez csak igénytelenség. Nem mint ha én nem szoktam volna telefonról ékezet nélkül írni. De ha egy keresésben, vagy egy nyilvánosan kiírt kérdésben sincs igényed az ékezetek használatára, akkor gyanítom, hogy nem használod keresésnél sem, illetve hogy nem használod az idézőjeles keresést, ami szinte kötelező, amikor szövegrészre keresel rá.

Ettől eltekintve szerintem alapvető dolog lenne iskolában megtanítani, hogy hogyan kell Google-ben keresni. Úgy tapasztalom, a legtöbb embernek fogalma sincs, hogyan kell hatékonyan keresni. Van egy rakás könnyen megjegyezhető trükk, amit ha megmutatok valakinek, csak csodálkoznak, hogy hú, ilyen is van? Igen, van, úgy 15 éve, és 90%-át nem ismeri senki, csak annyit, hogy szavakat írnak a keresőbe. Bocsánat, ez most csak kijött belőlem :)

2016. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj, attól még, hogy sok buta embert ismersz, nem kell mindenkit annak nézni! :)
2016. nov. 8. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, igyekszem. Örülök, hogy most egy okos emberbe sikerült botlanom :)
2016. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!