Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud olyan boltokat...

Valaki tud olyan boltokat pesten, ahol tudok használt gitárt venni?

Figyelt kérdés
15-20ezer között kéne,mert csak most fogom kezdeni:)lehetőleg a belváros közelében:)
2010. ápr. 27. 20:15
 1/6 A kérdező kommentje:
légyszi ne mondjatok online shopokat,mert ott nem szeretnék:)
2010. ápr. 27. 20:17
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] parancsolj én nem vettem náluk csak a garanciát érvényesítettem de korektek voltak az egyéves gitárt kicserélték egy ujra...kis bolt gyakorlatilag egy pincébe viszont rengeteg cuccuk van árakat nemtudok csak ránézésre mondom nemis értek hozzá:)
2010. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!:)nem akartam bérelni a zenesuliban 30ezerért:Dés ha azt tönkreteszem[nem tenném,de véletlenül bármikor történehet valami] akkor ki is fizethetem:Saz meg azért drága.mégegyszer köszi!!
2010. ápr. 27. 21:00
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én 2 hete vettem egy gitárt Csepelen a Szent Imre téren.Vmi gitárbarlang a neve.A buszok végállomásánál van.Az enyém egy akusztikus 16000 akcióban.Most kezdtem a gitározást, nagyon jó kis gitár.Kezdőknek meg pláne.Úgy voltam vele, veszek egy olcsót aztán megtanulok vele ha tetszik akkor veszek egy jobbat.Tegnap pengettem egy 440 ezer forintos elektromos gitárral, na az már szólt.De amennyire nekem megy a gitár egyenlőre teljesen jó.

2010. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

[link]


Ez a pontos link megnéztem neked. Nagyon rendesek.Nézz be hozzájuk.Oktatnak is.

2010. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)én is ugy gondolom,hogy most veszek egyet használtan vagy olcsón és utána ha már tuti,hogy érdekel a dolog akkor drágábbat:)mégegyszer köszi:)
2010. ápr. 29. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!