Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ez a zenekar?

Mi lehet ez a zenekar?

Figyelt kérdés
Be voltam tépve, ezért nem pontosan értettem, mint mond az illető a zenéről amit hallgattunk. Valahogy úgy hangzott a címe, hogy "quashaker", és állítása szerint "szarkeverő" a szó jelentése.
2010. ápr. 27. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ilyen névvel szerintem csak betépve élvezted :D

én is jártam már így... betépve még jó volt...aztán otthon leültem hallgatni és azt se tudtam mi ez a hugyszarfos :/

2010. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
háá nem'tom, valami nu-metál féleség volt, jónak tűnt.
2010. ápr. 27. 21:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Kula shaker.
2010. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szar az angolod, előző. A kula shaker szarrázót jelent.
2010. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A te angolod szar csicskalelkű. A kula nem jelent szart angolul. Viszont az a zkar neve.
2010. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csicskalelkű. Pfff tipikus kocka beszólás. Tudom hogy a kula nem szart jelent, de az akkor sem szarkeverőt, hanem szarRÁZÓT jelent. Oltás helyett inkább menj csajozni hülye f*sz.
2010. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Höhöhö. Egy válasz alapján jól megítéltél gratulálok. Nem az volt a kérdés, h mit jelent az h szarkeverő, hanem annak a bandának a neve. Egyébként tegnap voltam csajozni, meg is csaltam a bnőmet. Anyáddal.
2010. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ennyi erővel te is egy komment alapján ítéltél gem, lásd a csicskalelkű beszólásod. Viszot én nem akarok ezen összekapni veled, ezért intelligens ember módján én itt befelyezem. Anyámról meg le lehet szállni, elég ronda barátnőd lehet, ha egy 50éves nővel csalod meg.
2010. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ááá oltáás, gyerekek


amúgy nem az lett a zenekar, valami nu-metálos, nem ilyen homoerotikus. ötlet?

2010. máj. 3. 10:22
 10/14 anonim ***** válasza:
ennyit rólad :D
2010. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!