Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ez az énekesnő? Bővebben lent!

Ki ez az énekesnő? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Amerikai vagy angol, de afrikai származású, elég sovány, kopasz vagy nagyon rövid hajú, elsősorban 90-es évek vége felé, 2000 elején szerepelt a slágerlisták élén, ha jól emlékszem. Legismertebb számának klippjében egy fiú és egy lány találkoznak egy diszkóban, aztán egy kocsin csókolóznak. A dal kb valami ilyesmi: úÚÚÚÚÚÚÚúúú - szöveg - Úúúúúúúúú - refrén - Úúúúúúúúú... Sajnos nem emlékszem semmire a dalszövegből, csak a dallamára. Akkoriban nagyon sokat játszották, TV-ben rádióban, szórakozóhelyeken. Köszi, ha valaki tudna segíteni.
2010. ápr. 27. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép refrén és teljesen felismerhető.:D
2010. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is rá gondoltam egyből


http://www.youtube.com/watch?v=LpWqxsj1ydI

2010. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Szeretem ezt a dalt nagyon:)

2010. ápr. 27. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt hogy találtátok ki?:D:D
2010. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az énekesnő nevére én sem emlékeztem, de azt tudtam, hogy a szám címe feel so good és beütöttem a youtube-ra és kiadott sokfajtát, de ahogy megláttam a nevét, egyből tudtam:)


én is szerettem ezt a számot nagyon

2010. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!