Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rockzene tényleg halott?

A rockzene tényleg halott?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt miből vontad le?

Számtalan ember szereti a rockot, és a régóta meglévő, hazai, vagy külföldi együttesek mellett is vannak újak, akik jók.

2016. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyrészt a régi dolgokat is sokan hallgatják, másrészt új albumok és zenekarok is nagy számmal vannak. Ha halott lenne, akkor nem lennének telt házas koncertek, rockzenei fesztiválok, rocker kinézetű emberek az utcán és új albumokat se adnának ki mert nem venné senki. De nem így van.
2016. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanmár! Volton láttad, hogy hányszoros különbség volt(hehe) Whiz Khalifa meg az Iron Maiden között? Vagy például azt, hogy a MAHASZ-listát szinte mindig a rock előadók uralják? Bár nincs rálátásom az eféle statisztikákra, de szerintem pont, hogy ismét feljövőben van könnyűzenének ez az ágazata, egyre több Iron Maiden-pulcsis emberkét látok manapság :) Persze, ettől függetlenül a diszkó még mindig divatosabb, de a 2000-es évek eleje óta jóval többen hallgatják megint.

Lehet, hogy van egy kis elfogultság, mert én elsősorban rockot(gyűjtőfogalomként, death és balk metal kivételével) hallgatok, de nem vetem meg a jazz, country, blues, popzenét sem.

2016. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Miért lenne halott?
2016. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan rock banda, akik próbálják visszahozni az igazi 60-70es évekbeli stílust szerintem csak 1 van, mégpedig a "Kaleo". Ajánlom őket mindenki figyelmébe.
2016. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy:D
2017. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!