Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pár nap alatt így megváltozni...

Pár nap alatt így megváltozni a zenei ízlésemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb egy hetemég Kodalinet, Amber Run-t, Tom Odellt hallgattam most, pedig Green Day-t, Paramore-t, FOB-t, Imagine Dragons-t. Mitől lehet ez a változás? Anyumék eléggé elutasítóak a rockerek felé, mit tehetnék?

2016. nov. 7. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Jó pár évvel ez előtt én is die hard rap fan voltam, aztán mikor meghallottam a Van Halen-t egyből átálltam arra, és most nem is értem, hogy hogyan hallgathattam régen rapet. Még most is 60-70-80as évek rock zenét hallgatok. És Kaleo-t <-- (figyelmedbe ajánlom ezt a bandát, ők a kedvencem mai zenéből)
2016. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
90%ban rock zenét hallgatok (metállal, punkkal stb), de Tom Odellt és a Kodaline-t én is szeretem, szerintem ezek szépen kiegészítik a többit. Mikor 13 éves koromban kezdtem megismerni a stílusom, akkor velem is nagyon elutasítóak voltak a családtagjaim, sokszor igazságtalanul bántóan, de később nem csak elfogadták, hanem még ők is megszerették és elkezdték hallgatni a zenéim, szóval ne aggódj, tarts ki a mellettük, és maguktól elfogadják majd. 18L
2016. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Az Imagine Dragonst nem nevezném rocknak. Amúgy meg miért érdekel téged, mit mondanak a szüleid? Azt hallgatsz, amit akarsz.
2016. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg rockot hallgatok, sőt metálba is minden irányzatba képes vagyok belehallgatni és élvezni is azt.

Ennek ellenére nem tartom magam rockernek, csak egy embernek, aki sok ilyet meg olyat hallgat.

Egy elmebeteg is hallgathat komolyzenét, nem a zene hibája lesz hogy mit művel az ember. :D

2016. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

"Anyumék eléggé elutasítóak a rockerek felé, mit tehetnék?"

Láttál már TV műsorban szülőket fátyolos szemmel arról áradozni, hogy mennyi mindent tanultak a gyerekeikről? NA a te szüleiddel is pontosan ez fog történni. Sőt, te fogod megmutatni nekik, hogy nem a zenei ízlés és az öltözködés határozza meg az ember személyiségét: maradsz ugyanolyan aranyos-kedves-rendes gyerek, mint amilyen eddig voltál: szó nélkül kitakarítod a szobádat, megírod a házi feladatodat, segítesz elmosogatni, hazaérsz időre, a matek átlagodat csillagos hatosra javítod ;)

Az a nagy büdös krumplis tészta, hogy a rockereket elég sok negatív sztereotípia övezi, amitől a szülők természetesen félnek. A rockerek bunkók, cigiznek, piálnak, lázadnak, trágárok, igénytelenek stb. amire te azzal tudsz rácáfolni, hogy te leszel a megtestesült anti-sztereotípia.


15 éves koromban mentem át teljesen feketébe, még csak nem is rocker lettem, hanem goth. Szerencsére már akkor is léteztek olyan weboldalak, mint a Goth.net és a Gothic Charm School, amelyek részletesen tárgyalták a szülők és a gothosodó csemetéik kapcsolatát (ha jól emlékszem az alap elgondolások átültethetőek más stílusokra, szubkultúrákra is). Az egyik alap tanács az volt, hogy beszélgess a szüleiddel. Tudom, perverzül hangzik, de két haszna is van. Először is, ha tisztában vagy azzal, hogy miért alakult ki bennük a negatív vélemény a rockerekről, könnyebben tudod oldani őket. Másodszor, ha ők tudják, mit csinálsz, mi érdekel, mi miért tetszik, látják, hogy nincs benne semmi rossz és veszélyes, könnyebben megengedik neked.

(28N)

2016. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leírt zenék hallgatásától nem leszel rocker.
2016. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os nem célom rockerré válni.
2016. dec. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!