Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » RTM, Hooligans, Bródy, Koncz,...

RTM, Hooligans, Bródy, Koncz, Varga Miklós és még mennyi nagyszerű MAGYAR előadók vannak, miért nem ezeket hallgatja a mai fiatalság a külföldi tuctuc zenék helyett?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkinek más műfaj tetszik. Nem minden tuc tuc zenét hallgató fiatal selejt, egyszerűen nem ezt szeretik, el kell fogadni. Nem vagyunk egyformák
2016. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
A Hooligans minden, csak nem nagyszerű
2016. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég furcsa. Akkor én kérdezzem azt, hogy Tankcsapda, Ossian, Pokolgép, Kárpátia, és még mennyi nagyszerű MAGYAR előadók vannak, miért nem ezeket hallgatja a fiatalság a tuctuc tenék helyett?


Bár én sem hallgatom ezeket(nagyrészben rock/metál, kisebben blues, jazz, komolyzene), de ettől függetlenül nem ítélek el senkit, ha más a zenei ízlése, mint nekem.

2016. nov. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyan izlésficamuk van, hogy inkább Queen-t hallgatnak, vagy Stones-t, Deep Purple-t.

Ők is "majdnem" olyan jók, mint mondjuk a fent említettek, vagy akár a picigrofó...

2016. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát azért az RTM (amennyiben a Real Trill Music) ra gondoltál,illetve Bródy meg Koncz Zsuzsa közt elég nagy különbség van:D

Nyugi RTM elég népszerű a fiatalok közt XD

2016. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdezem magamtól a magam 13 évével :) Nagyon kevés fiatalnak van aki ismeri és szereti őket.Köztük én
2017. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert azok közül, akiket fiatalként említették, pl. RTM egyáltalán nem jó. Én minden korszakból hallgatok zenét, és főleg rockot, egyáltalán nem vagyok kemény rocker, pl. szerintem tök jó Bryan Adams, a Bon Jovi, nincs bajom a glam metállal se, vagy a soft rockkal, de a Hooligans szerintem se jó.
2019. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem is értem. Ezeket kifejezetten sokan hallgatják. Sajnos.
2019. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!