Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az is rockernek számít, aki...

Az is rockernek számít, aki nem bandás pólót+fekete bakancsot hord, de rockot hallgat, csak átlagosabban öltözködik?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 18:59
 1/10 anonim válasza:
97%
Régen hallgattam rockot, néha hordtam bandás pólókat de különösebben nem mutattam, hogy az vagyok. Ma már nem hallgatok rockot, ami spontán megtetszik azt hallgatom elektro/hip-hop/reggae/blues stilusban.
2016. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen. A rockerség egyik (és talán egyetlen) feltétele, hogy szeresd ezt a fajta zenét. Az öltözködés annyira nem számít. Főleg, ha pózerek teszik ezt.
2016. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 9. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2016. nov. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
semmiképp
2016. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen jöttem rá, hogy metálos vagyok. Ugyanakkor továbbra is preferálom a hagyományos francia divatot. Jól nézhetek ki, amikor beülök az autóba pólóingben, vászonnadrágban, polírozott félcipőben (természetesen alap a szigorúan színben passzoló zokni és a zakó fazonú átmeneti kabát is), az autót meg majd' szétlöki a szimfonikus metál :-)
2016. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem csak attól lesz rockert,hogy feketébe jár bandás polóba bakkancsba stb. Egy ember attól rocker, mert a szereti a rock zenét és annak fajtáit. Ha nem hallgatsz rock zenét és nem ismersz csak 1-2 bandát de úgy öltözködsz, még nem leszel rocker. Szerintem nem gáz ha egy nem rocker nem öltözködik így hanem átlagosan. Nekem is van ismerősöm a rocker és átlagosan öltözködik. Lányt is láttam már rockert hétköznapi átlagos ruhába :) Persze a ruha kifejező, csak akkor hordjad, ha önmagadat adod vele, önmagadat fejezed ki és így érzed jól magad! Az, hogy te meg akarod mutatni a bandás polóiddal,hogy mekkora rocker vagy közben nem szívesen viseled a lelked mélyén, akkor fölösleges. Ha viszont a lelked egyik darabkáját mutatot ki vele, éned egyik részét akkor kell :)
2016. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt te érzed, hogy rocker vagy-e legbelül. Nem a ruha teszi az embert. Szeretem az olyan embereket, akikről nem mondod meg ránézésről, hogy rocker, de ha meghallja, mit hallgatsz, veled együtt kezd "tombolni" :D

Ahogy az utolsó válaszoló írja, a ruha kifejező. Így igaz. Stílusban a sajátomat keverem a rockerek jellemző stílusával. A farmer ruhákat előnyben részesítem, és annyiban látszik rajtam a rocker, hogy sötét színű, gyakran fekete pólót hordok, meg egy láncot, meg hajat.

Na igen. Kisgyerekkorom óta szerettem volna hosszú hajat, mikor még nem is tudtam a rockzenéről :D

Szóval nekem csak saját stílusom miatt van meg.

Most ugye én vagyok a fekete bárány a tini a családban, aki fú rocker, meg bőrcuccok, meg hosszúhaj stb. Lehet egyszer kinövöm ezt, de legbelül rocker maradok. Szüleim ugye nagyon szeretik a 70-80-90-es évek zenéit, és bennem is megvan a szeretet azon zenék iránt. Azonban a mai zenéket egyszerűen nem tudom hallgatni.


Szóval rajtad áll. Ha rockernek érzed magad, és benned is ott van a rockzene iránti szeretet, akkor gyanús.

Bocsi a hosszú esszé miatt, de leírtam, hogy én hogy vagyok ezzel, és általában jellemző a magamfajtákra :D

2016. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ettől függ. Rocker lány vagyok, de a banda pólóimat koncertekre hordom. Átlagosan öltözök, csak néha van rajtam csuklószorító, általában koncerteken vagy fesztiválokon. Aki nem ismer, nem mondaná meg rólam hogy kemény metalhead vagyok. Itt a lényeg az, hogy érezd a zenét.



18L

2016. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár megválaszolták, de:


Természetesen. Nincs semmi ok arra, hogy ne lehessen az. Szimplán vagy fél felvállalni a közösség miatt, vagy csak egyszerűen nem kenyere, nem adatott meg a lehetősége, hogy legyen, stb.. De vallhatja magát annak, ha ő úgy érzi, hogy az. És el kell fogadni. Sőt, ha valaki hallgat mellé más stílusú zenéket és/vagy "zenéket", akkor is lehet rocker/metalhead ;D

2023. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!