Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy kezdő gitárosnak mennyire...

Egy kezdő gitárosnak mennyire tűnik fel a különbség a "D" és "C" profil között? + 1-2 kérdés lent?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok?

[link]


[link]


[link]


[link]


Mi a különbség a HSS RW és RW között?


2016. nov. 10. 12:31
 1/8 compactegon ***** válasza:

azta, hogy felment a Bullet ára...utoljára 25900-ért láttam boltban :D

személy szerint először is kipróbálnám, hogy melyik profilú nyak kényelmes neked. nincsenek írott szabályok, mindenkinek más kényelmes.

érdemes átgondolni, hogy:

-milyen stílusú zenét szeretnél inkább játszani

-mennyit költenél rá (látom 71-72 is menne)


én a helyedben hagynám az új gitárokat, és 70-ért vennék egy használt Squier standard-ot ha stratocasteres karakterre vágysz, vagy egy használt Ibanez 350, vagy 370-eset, ezeket is 65-80 között árulják, még a koreai szériákat is, holott 150 volt újan. itt ugye 24 bund-dal garázdálkodhatsz. ezek jóval sportosabb, vékony nyakú hangszerek, inkább rock-metálhoz.


a HSS humbucker-single-single, tehát a pick upokat jelzi, hogy dupla, vagy szimpla-e.

2016. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A bullet hulladék uszadékfa, csak elmenne a kedved az egésztől. Az affinityk egy fokkal jobbak, de még azok is viszonylag gyenge minőségűek, 70-ért pedig használtan már tényleg kapsz normális hangszert is. A gsfanatic.com oldalon nézegess!
2016. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nyakprofil kénylemessége pedig egyéni kérdés. Nekem személy szerint a C jobban bejön, mert keskenyebb és kényelmesebb számomra, de hogy neked mi áll jobban kézre, azt csak te tudod kitapasztalni.
2016. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem találtam használt Standard-ot,az Ibanez meg kiqrt drága :D
2016. nov. 13. 13:53
 5/8 compactegon ***** válasza:

személy szerint nem sokallok 150.000-es koreai ibanezt 65-ért :)

ha 10-15ezren vacillálsz, akkor felesleges volt az egész első válaszom. igazából én is a saját káromon tanultam vagy 20 évig, szóval hajrá :D

2016. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 compactegon ***** válasza:

ha nem 22 bundos lenne, azonnal venném:

[link]

2016. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak kiadásaim,2 év múlva tudnék venni egy normális Fendert.Addig megteszi a Squier :D
2016. nov. 19. 19:16
 8/8 compactegon ***** válasza:
de akkor legalább ne a bullet szériából plííííííz. minimum affinity, azt a keveset már dobd rá. az már fából van legalább :D
2016. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!