Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány oktávot tud kiénekelni...

Hány oktávot tud kiénekelni Ruki, a the Gazette énekese?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem hallgattam meg egy számát sem, úgyhogy légy szives ne kövezz meg ezért a válaszért.


Megpróbáltam rákerestetni japánul. A legtöbb fórumon azon vitáznak, hogy jó énekes-e vagy sem, de még a magát rajongónak nyilatkozó válaszoló is úgy fogalmaz, hogy "nem rossz hangja van".


Hogy mekkora a hangtartománya, arról nem találtam hivatalos adatot. Igazából csak egy oldalt találtam, ahol azt írják, hogy a legmagasabb hangja "hiB körül van". (Aki tanult zenét, annak lehet, hogy ez mond valamit, bevallom én nem tudom értelmezni :).


Egyébként itt az oldal:

[link]


Azt írja, hogy a "Zetsu" című számban érte el ezt a hangot.

2016. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kövezek meg senkit o.o Ámbár Ruki igenis remek énekes. Szerintem. Nem volt aki ennyire elbűvölt volna engem a hangjával. S köszi a választ :)
2016. nov. 12. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:
En is szeretem a Gazette-t mar lassan 10 eve, de sosem jutott volna eszembe ilyen kerdes. Puszta kivancsisagbol megkerdezhetem, miert erdekelt ez? :))
2016. nov. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik kedvencem :) Érdekelne o.o Imádom Ruki hangját :3
2016. nov. 19. 16:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok :)
2016. nov. 19. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:

En hatalmas fan vagyok konkretan szerelmes vagyok a hangjába mély es olyan férfias awwww ^-^ nem kovezlek meg tiszteletbe tartom ha neked nem tetszik a stilusa az egesznek .annyit tudok hogy iskolaba allitolag 2 est adtak neki enekbol ---> most meg japanba egy kur**hires bandaban egy rohadt jo enekes

Kinek a pap kinek a papné valakinek tetszik es valakinek nem de attol meg jo hangja van nem hamis es en nagyon szeretem... mint minden hiresseggel kapcsolatba valaki imadja es odavan erte valaki meg nem erti mit esznek rajta ... nem o az egyetlen aki megoszto szinte mindenki ilyen pl sokan odavannak Nicki Minaj ert hat en inkabb passzolok de attol meg elismerem hogy tehetseges csak nekem nem jon be ...van ilyen

2018. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!